תחנת משטרה

מות דר הרחוב בחולון: החשוד בן ה-12 וחבריו שבו לזירה להציע עזרה וסורבו

הילדים השאירו את אנדרי טיומקין פצוע ומדמם, אך חזרו והתנצלו. גורם שמעורב בחקירה: הוא דחה את הצעתם
דניאל אלעזר
05 באפריל 2021
14:45

חקירת מות דר הרחוב בחולון: בן ה-12 החשוד במעורבות במותו של אנדרי טיומקין בן ה-59 וחבריו נמלטו מזירת האירוע לאחר שטיומקין נפגע בראשו מחפץ כהה. אחרי שהבינו שהותירו אותו פצוע ומדמם, הם חזרו למבנה שבו שהה דר הרחוב, דיברו איתו והתנצלו בפניו על הפגיעה בו. כך עולה מחקירתו של בן ה-12 ומעדותם של חבריו שהיו נוכחים עימו באירוע. טרם ברור המניע למעשה.

לדברי גורם שמעורב בפרטי האירוע הילדים הציעו עזרה וטיפול רפואי אך לטיומקין, אך הוא סרב ואמר להם: ״לא, לא, לא צריך״, והם עזבו בשנית. יממה לאחר מכן אותרה גופתו. החשוד המרכזי בן ה-12 אמר בחקירתו במשטרה כי בחן אפשרויות לסייע לטיומקין מבלי להזעיק את כוחות ההצלה: ״הלכתי למכולת, חיפשתי משהו לעצור לו את הדם״.

אביו של בן ה-12, עורך דין במקצועו שמייצג את הקטין אמר בשיחה עם כאן חדשות: ״הוא נכנס למקום הלא נכון בשעה הלא נכונה, פגש מישהו לא נכון. הוא מצטער על זה ועצוב. הוא ילד נורמלי וטוב. ילד די שובב. אין לו עבר פלילי. הייתה לו הידרדרות בזמן האחרון. מהירה, זריזה ובהתעלמות של מי שהיה אמור לשים לזה קץ. מחכים לחוות דעת של המכון הפתולוגי בנוגע למה שהתרחש. זה תיק מאד פשוט בפועל״.

אמש הותר לפרסום כי ילד בן 12 נעצר בחשד למעורבות בגרימת מותו של דר רחוב לפני כשבועיים בחולון. גופתו של האיש הועברה לנתיחה במכון לרפואה משפטית ועלה חשד לפלילים. לפי שעה, הילד אינו עצור. במשטרה העבירו את ממצאי החקירה לפרקליטות שצריכה להחליט בעניינו בזמן הקרוב.

תגיות:
משטרה