עופר כסיף לאחר ההפגנה בירושלים
-

ח"כ עופר כסיף התייצב במח"ש: "נתניהו - פטריית רעל שצמחה מהדם של רבין"

לאחר שהותקף ע"י שוטרים בהפגנה במזרח ירושלים, חבר הכנסת מהרשימה המשותפת תוקף: "הכתובת כבר לא על הקיר אלא כתובה באותיות קידוש לבנה על חומת ההפרדה: רצח פוליטי הוא מעבר לפינה"
משה שטיינמץ
11 באפריל 2021
19:27

עדכון 12.04.21: תקיפת חבר הכנסת עופר כסיף: שוטרים שהיו מעורבים באירוע נחקרים במח"ש.

אחרי שהותקף על ידי שוטרים, חבר הכנסת עופר כסיף מהרשימה המשותפת התייצב היום (ראשון) במשרדי המחלקה לחקירות שוטרים, ואמר: "הכתובת כבר לא על הקיר אלא כתובה באותיות קידוש לבנה על חומת ההפרדה – רצח פוליטי הוא מעבר לפינה. נתניהו הוא פטריית הרעל שצמחה מהדם של רבין, לא ניתן לפטריות הללו לצמוח יותר. נעשה הכל לעתור את הברוטליות הזאת". 

חבר הכנסת כסיף הותקף בעת בהפגנה במזרח ירושלים נגד פינוי תושבים ערבים מאזור שכונת שיח' ג'ראח. בסרטונים מהאירוע נראה כסיף בעימותים עם שוטרי משמר הגבול בהפגנה, שהתפתחו לאירוע אלים בין הצדדים, שבו הוכה כסיף על ידי השוטרים במקום. בתיעוד נוסף שפורסם נראה כסיך מכה באגרוף את השוטר.

אם במשטרה מגבים שוטרים שפוצצו חבר כנסת, מה זה אומר על אלימות נגד אזרחים רגילים? | הזווית

גורמים במשטרה אמרו אתמול כי חבר הכנסת התעמת עם השוטר ובעט בו. לדבריהם, השוטר חבק את חבר הכנסת במטרה לעצור אותו ואז כסיף הכה את השוטר באגרוף. כתוצאה מהעימות השוטר נחבל ברגלו ובפניו. עוד אמרו במשטרה כי על אף שמפקד התחנה ידע שכסיף נמצא בהפגנה ושוחח איתו בתחילתה, השוטר לא ידע שמדובר בחבר כנסת.