סוהא מנסור

הנרצחת מטירה ומשפחתה קיבלו איומים מעבריין, קרוב משפחה של בעלה - במשטרה ידעו

מכוניתה של מנסור הוצתה ולאחר שהתלוננה גברו האיומים כלפיה. המשטרה: כתב אישום הוגש נגד חשוד בהצתה. לא התקבלה מצידה של המנוחה תלונה בדבר איומים • בעלה של הנרצחת: "אני יודע מי עשה את זה לאשתי, הוא מהמשפחה המורחבת - ילד שגדל רוצח ונשאר רוצח". את המשטרה האשים: "הוא מסתובב בטירה והם לא עושים מספיק כדי לתפוס אותו"
הדס גרינברג
13 באפריל 2021
12:03
עודכן ב 13:21

פרסום ראשון: סוהא מנסור, שנרצחה אתמול בטירה, ובני משפחתה ספגו איומים מעבריין בן למשפחתו המורחבת של בעלה. במשטרה ידעו על האיומים. בתקופה האחרונה הוצתו רכבים של סוהא ובעלה מוחמד. סוהא היתה עדה לאחת ההצתות וראתה את אחד המציתים ואף התלוננה עליו במשטרה.

בעלה של סואה, מוחמד, סיפר בריאיון ראשון לכאן חדשות: "קיבלנו איומים, הודעות של 'נרצח אותך ואת אשתך והילדים'. התלוננו במשטרה, ואחרי שהם הגיעו קיבלנו עוד איומים". הוא הוסיף כי השוטר שדרכו הגישו את התלונה, בערב חג, גער בהם: "מה אתה בא עכשיו? אני רוצה ללכת הביתה. כולכם באים להתלונן עכשיו". מדובר בתלונה לאחר הצתות הרכבים.

"התלוננו על הילד שתפסנו אותו מצית את הרכבים, ואז כתבו לנו בהודעות: 'אם הילד לא משתחרר נרצח אותך'. במשטרה הבטיחו שתבוא ניידת אלינו הביתה, וכבר באותו לילה קיבלתי יריות לתוך הבית. איפה המשטרה? בסוף אמרו לי שאין להם מספיק שוטרים כדי לשלוח ניידת".

עוד מספר מוחמד שהוא יודע מי רצח את אשתו, או שלח רוצחים ממשפחתו המורחבת: "הוא שייך למישהו מהמשפחה שלי. אבל אף פעם לא החשבנו אותו לאחד. זה ילד שגדל רוצח ונשאר רוצח. הוא מסתובב בטירה והמשטרה לא עושה מספיק כדי לתפוס אותו".

לטענת מקורביה, מיד בתום הבדיקה המשטרתית גברו האיומים מצד אותו הגורם. נשלחו הודעות איומים על חיה של סוהא ובני משפחתה הגרעינית. מקורביה של סוהא מסרו לכאן חדשות: "במשטרה יודעים מי איים עליה, יודעים הכול. היא התלוננה, הכתובת היתה על הקיר".

מהמשטרה נמסר בתגובה: ״לעניין שריפת רכבה של המנוחה, הוגשה תלונה ובעקבות כך המשטרה פתחה בחקירה, אשר הובילה למעצרו של חשוד במעשה. נגד החשוד הוגש כתב אישום ומעצרו הוארך עד תום ההליכים נגדו. לעניין האיומים - לא התקבלה מצידה של המנוחה תלונה בדבר איומים".

האזינו לריאיון עם אביה של סוהא מנסור שנרצחה בטירה בכאן רשת ב

יאסר, אביה של סוהא מנסור, סיפר הבוקר כי בעלה של סוהא היה מסוכסך עם אנשים. "ירו לה על הבית ועל העסק ושרפו את המכוניות. המשטרה לא עזרה ולא עשתה כלום. המשטרה ידעה שהיא בסכנה", אמר האב בריאיון לקלמן ליבסקינד ומואב ורדי בכאן רשת ב. "היא לא דיברה איתי על תחושה של סכנה אבל סיפרה לי על מקרי האלימות והירי. היא עשתה את השיקול שלה שזה בסדר ללכת לעבוד, שהיא אישה ולא יירו בה", אמר.