חדשות מתפרצות
צילום: דוברות איחוד הצלה

חשד לחיסול בנתיבות: גבר כבן 50 נורה למוות

אשתו שהזעיקה את צוותי הרפואה אמרה ששני גברים מחופשים לשוטרים ירו בו • הגבר, שזוהה בעבר עם ארגון הפשע של בני שלמה, נורה ארבעה כדורים בחזה ובראש • במשטרה חוששים מהתגברות האלימות בעולם התחתון ומתכוננים לשחרורם מהכלא של בני שלמה ושלום דומרני, גורם במשטרה לכאן חדשות: "נערכים לסבב דמים מחודש"
אסף פוזיילוב
14 באפריל 2021
19:39
עודכן ב 23:45

חשד לרצח בנתיבות: גבר כבן 50 נורה למוות בכניסה לבניין מגורים. צוותי מגן דוד אדום קבעו את מותו בזירה. אשתו שהזעיקה את צוותי הרפואה אמרה ששני גברים מחופשים לשוטרים ירו בו. הגבר נורה ארבעה כדורים בחזה ובראש. רכב שרוף נמצא ליד הכניסה לעיר ונבדק אם מדובר ברכב שנסעו בו המחסלים. הרקע לאירוע פלילי.


הנרצח זוהה בעבר עם ארגון הפשע של בני שלמה. לכן החשד כעת שמדובר בחיסול מצד משפחת הפשע היריבה דומרני. הנרצח ישב בעבר בכלא על עבירות נשק, ולפני כן נעצר בחשד לארגון חיסול של האחים לביא, ממשפחת פשע גם הם. המשטרה חוקרת את נסיבות הירי.

פרמדיק מגן דוד אדום עומר ביטון סיפר: "הובילו אותנו אל הפצוע ששכב בחדר מדרגות בבניין המגורים כשהוא עם פציעות חודרות בגופו. ביצענו בו בדיקות רפואיות, אך הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו במקום".

העולם התחתון התעורר, הגיע הזמן שגם המשטרה | הזווית

גבר נפצע קשה מדקירה בבאר שבע ופונה לבית החולים סורוקה בעיר. המשטרה פתחה בחקירה. שני צעירים בשנות ה-20 לחייהם נפצעו בינוני האירוע ירי ברהט, ופונו לבית החולים סוקורה גם הם.

שלשום פורסם בחדשות הערב בכאן 11 כי יש חשש במשטרה מהתגברות האלימות בחברה הערבית במהלך חודש הרמדאן - ובעולם התחתון בשבועות הקרובים. גורם במשטרה אמר כי "נערכים לסבב דמים מחודש". במשטרה מתכוננים לשחרורם מהכלא של שניים מראשי ארגוני הפשע הגדולים במדינה, היריבים בני שלמה ושלום דומרני.

אחרי חודשים ארוכים שבהם עסקה המשטרה בעיקר באכיפת הנחיות הקורונה, רצף החיסולים בימים האחרונים מלמד שהיא תצטרך לחזור, ומהר, לטיפול בפשיעה המאורגנת. רצף מקרי האלימות נמשך שלשום כששני תושבי חדרה בני 31 ו-28 נפצעו קשה ובינוני כשאש נפתחה לעבר המכונית שנסעו בה בעיר. הם פונו למרכז הרפואי הלל יפה בחדרה. באירוע ירי ברהט נפצעו שני גברים קשה ובינוני ופונו לקבלת טיפול רפואי בבית החולים סורוקה.