הפגנת תמיכה בנפגעות תקיפה מינית, ארכיון
צילום: תומר נויברג, פלאש 90

פרשת המרצה חשוד בעבירות מין: עימות שנערך בין האב לבתו מחזק את החשד נגדו

בעימות הטיחה הבת באב את המעשים ואת מה שקרה לאחר שהציפה את הדברים בפניו ובפני אמה. בידי המשטרה הקלטות של שיחות ותכתובות בין הבת לאב ולאם מהם עולה כי האב נטל אחריות למעשים
ורד פלמן
18 באפריל 2021
21:53

פרשת המרצה לעבודה סוציאלית שחשוד באונס בתו: חוקרי המשטרה ערכו היום עימות בין האב החשוד לבין הבת, עימות שמוגדר כ"מקדם ומחזק את החקירה". בעימות הטיחה הבת באב את המעשים ואת מה שקרה לאחר שהציפה את הדברים בפניו ובפני אמה.

בידי המשטרה הקלטות של שיחות ותכתובות בין הבת לאב ולאם מהם עולה כי האב נטל אחריות למעשים, חומרים המחזקים את החשדות נגדו. המשטרה מתכוונת לבקש ביום שלישי להאריך עוד את מעצרו.

ליאור, שלמדה עבודה סוציאלית עם המרצה שנחשד באונס בתו, סיפרה בריאיון לשלי יחימוביץ' ויגאל גואטה בכאן רשת שהיא "אני חד משמעית עם הנפגעת - כולנו צריכות לעמוד מאחוריה. דורות של אנשי מקצוע הסתכלו עליו בהערצה, והיום אני מסתכלת עליה בהערצה". עוד סיפרה שהמרצה היה דמות מוערכת מאוד בקרב העוסקים בטיפול בנפגעי תקיפות מיניות, ובמיוחד בקרב ילדים. 

"דיברנו כמה תלמידות על הסיפורים שהוא סיפר לנו, כי הוא לימד אותנו איך מטפלים בילדים שנפגעו. שאלנו את עצמנו האם הוא בעצם סיפר על מה שהוא עשה. אנחנו לא יודעות, וזה הופך לנו את הבטן", אמרה ליאור והוסיפה שהיא מתביישת במוסד האקדמי בו מלמד המרצה, שטרם התייחס לחשדות.