האב החשוד ברצח בנו בהארכת מעצר, 18.03.21

"אתה בטח מבין מדוע זה קרה. אוהב אותך מאוד מאוד": האב שדקר למוות את בנו התנצל והסביר מעל קברו

בלעדי: התייחסות ראשונה של האב מקריית גת לרצח, בהספד שביקש שיאמר אחיו מעל הקבר ביום ה-30 לגילוי המצבה. בני המשפחה לא יכלו לעצור את הדמעות • לפני חודש בדיוק דקר איש העסקים את בנו הבכור ב-14 דקירות סכין. לפני כן התלונן על שמיעת קולות עקב סמי הזיה שקיבל בטיפול היפנוזה
אסף פוזיילוב
20 באפריל 2021
08:42

רצח בן ה-14 בקריית גת: האב שדקר למוות את בנו ביקש להתנצל, להסביר ולמסור דברים מעל קברו: "אני ממש מתנצל בפנייך אם במהלך החיים נהגתי שלא כשורה בפנייך. אני מבקש שתתחנן בפני בורא עולם שנבריא בגוף ונפש כל המשפחה". בהתייחסות ראשונה ובלעדית של האב שפורסמה הבוקר (שלישי) בתוכנית הבוקר הזה בכאן רשת ב, ביקש לומר דברים בשמו מעל הקבר של בנו הבכור, ביום השלושים לגילוי המצבה. הוא הכתיב את ההספד לאחיו, שהקריא אותו מול בני המשפחה האבלים, שלא יכלו לעצור את הדמעות.

"בני בכורי אהובי ידידי ורעי, הילד שהייתי קרוב אליו מאוד מאוד", כתב האב. "אני יודע שאתה יודע היום יותר טוב ממני, אני בטוח שאתה מבין הרבה יותר טוב ממה שאני מבין. לי אין מושג בעולם הזה, בעולם התיקונים. אבל אני יודע שאתה היום נמצא במקום גבוה. יש לך כוחות לבקש ולדרוש מעל כיסא הכבוד. אני לא יכול לשכוח את הרגעים היפים שלנו. היציאות בבוקר תפילה, הברכות השחר בחברותא, ההתמדה שלך בתורה, כמה שרצית לעשות נחת רוח לקדוש ברוך הוא".

"אתה בטוח מבין את הסיבה למה הקדוש ברוך הוא לקח ממני את הדעת וגרם לכזה הסתר פנים גדול מסביב - זעקתי לכל כך הרבה אנשים ששמו לב שיכולה להיות בעיה - ובכל זאת לא ראו", המשיך האב במכתב. בסוף דבריו כתב: "אנחנו יודעים שהכל לטובה. באהבה מאוד מאוד גדולה, אבא".

לפני חודש בדיוק דקר איש העסקים מקריית גת את בנו הבכור 14 פעמים, עד שמת. לפני כן התלונן על שמיעת קולות בעקבות סמי הזיה שקיבל בטיפול היפנוזה. היום יובא שוב להארכת מעצר, ובדיון הבא אמורה להתקבל תשובה האם היה אחראי למעשיו בעת הרצח. המטפל של האב הואשם בסחר בסמים וניהול עסק ללא רישיון.