נגה ארז

בחירות העורכים - כאן 88 | 20.4.2021

עדכון אחרון - 20.4.2021
מערכת כאן
21 באפריל 2021
11:26

כאן 88 עם מוזיקה חדשה בשבילכם. אלה שירים ישראלים ובינלאומיים שתוכלו לשמוע אצלנו. כמובן שלצדם אנו משמיעים שירים חדשים ומעולים נוספים בשידורי התחנה. בכל שבוע נפרסם כאן באתר שירים חדשים שכדאי להכיר, אשר בחרו העורכים המוזיקליים שלנו. לכל בחירות העורכים אפשר להאזין בפלייליסט מתעדכן בספוטיפיי.

נגה ארז - Switch Me Off

שנת 2020 היתה השנה של נוגה ארז. עם סינגלים מצליחים שטיפסו לראש המצעדים (כולל המצעד השנתי שלנו) המוזיקה שלה הגיעה כמעט לכל אוזן בארץ, אך גם לאוזניים רבות בחו״ל. עכשיו, ב-2021, היא ממשיכה עם המומנטום. רק לאחרונה היא שחררה את אלבומה המצופה ועטור ההייפ, KIDS, השתתפה בפרק של ההסכת ״שיר אחד״ ואף הופיעה בתכנית הלילה של ג׳ימי קימל! Switch Me Off הוא אקורד הסיום לאותו אלבום חדש. צד שונה, רגוע יותר ממה שהכרנו בסינגלים הקודמים שלה, אך עם אותם אלמנטים הפקתיים אלקטרוניים אופייניים. דבר אחד בטוח: זו רק ההתחלה ואת נגה ארז כנראה שלא יכבו בזמן הקרוב.

עומרי קרן - Love in Mind

כיוון שהוא כל כך מוכשר בפני עצמו זה לא הוגן לפתוח טקסט על עומרי קרן בייחוס המשפחתי שלו. אבל לא ניתן להתעלם מהעובדה שהופעת הבכורה שלו הייתה בגיל 10 מול אלפי אנשים לצד שלום חנוך שהציג אותו בהתרגשות "זה עומרי קרן והוא הנכד שלי!". עשור אחר כך, הילד שלא הרים את הראש מהגיטרה בהופעה ההיא, מישיר מבט לקהל ומוציא סינגל בכורה מתוך אלבום בכורה שבו הוא מנגן על כל הכלים. כיאה לאלבום בכורה של אמן סולו צעיר זה אלבום שברון לב שמלא בסך כל ההשפעות המוזיקליות של קרן. הפוטנציאל להתחיל לצעוד בדרך עצמאית משלו הוא עצום וחובת ההוכחה העצומה על כתפיו, אבל על סמך הסינגל הראשון הכתפיים שלו לא יצטרכו לשאת במעמסה עוד הרבה זמן. 

Twin Shadow - Alemania

ג'ורג' לואיס, האיש מאחורי Twin Shadow, מקדיש את הסינגל החדש שלו לחיי הזמנים הטובים בגרמניה והרפובליקה הדומיניקנית. למה הוא מתכוון? לא כל כך הבנו (רמז: הוא נולד ברפובליקה) אבל זה לא באמת כל כך חשוב. מה שחשוב הוא הסינגל החדש והמצוין, עמוס בצלילים נפלאים משנות השבעים ולא יצא לכם מהראש. במיוחד לא הפזמון המעולה באווירת מוזיקת עולם שבו מתארחת היוצרת קדג'ה בונט.

Jungle - Keep Moving

חברי הילדות ג'וש לויד-ווטסון וטום מקפ'ארלנד, צמד המפיקים שעומד מאחורי Jungle, הם פרופסורים למדעי הכיף. מאז שהתחילו ב-2013 כל החלטה שהשניים קיבלו התרכזה פחות בחיפוש אחר פרסום ותהילה, ויותר ברגליים של הקהל שרוקד במסיבה. להופעות הם גייסו הרכב נגנים שמשלים את האלקטרוניקה שלהם לחוויה מוזיקלית מלאה של F-אנק אלקטרוני. השמות הפרטיים שלהם נדחקו הצידה לטובת הכינויים "J" ו-"T" ובקליפים שלהם תוכלו למצוא באופן קבוע את קולקטיב הרקדנים והכוריאוגרפים שעובדים איתם, ולא את הצמד עצמו.

אחרי אלבום הבכורה שהביא לנו את הלהיט Busy Earnin, והאלבום השני For ever, השניים הודיעו שבאוגוסט הקרוב יצא האלבום השלישי של ההרכב: Loving In Stereo. הסינגל הראשון מתוכו Keep Moving, הוא כל מה שחיכינו לו לאורך המגפה: שיר דיסקו פ'אנקי של קיץ, שיביא את המסיבה לכל מקום שיגבירו בו ווליום וילחצו Play. עם גרוב מהחלומות, ואחד הקליפים המשמחים של השנה - נשאר רק לחכות שאוגוסט יגיע ונוכל להנות מהאלבום המלא.


פרוטוקול בחירות העורכים

לשאלות ולשליחת חומרים: 88music@kan.org.il
(חומרים חדשים יש לשלוח בפורמט Mp3-320 בלבד)

למדור בחירות העורכים