שופטת הכדורגל ספיר ברמן
צילום: ההתאחדות לכדורגל

שופטת הכדורגל שגיא ברמן עוברת ניתוח לשינוי מין ותמשיך בקריירת השיפוט

ברמן הודיעה ששינתה את שמה לספיר. מחרתיים תכנס מסיבת עיתונאים עם נציגי ההתאחדות לכדורגל. קולגה של ברמן לשיפוט סיפר ל"כאן חדשות": שחקנים ומאמנים מתייחסים מדהים. כמו כל שופטת, היא פשוט מתלבשת בחדר הלבשה אחר"
יואב בורוביץ' וליאן וילדאו
25 באפריל 2021
12:23
עודכן ב 13:35

שופטת ליגת העל שמצויה בתהליך של שינוי מין היא שגיא ברמן. ברמן שינתה באחרונה את שמה לספיר. ברמן, בת 27, נחשבת לשופטת מוכשרת במיוחד. באחרונה, בשל השינויים ההורמונלים שהיא עוברת שובצה בעיקר כשופטת רביעית. היא שפטה בעבר לא מעט משחקים בליגת העל כשופטת ראשית. ביום שלישי ברמן תערוך מסיבת עיתונאים ובה תדבר על ההחלטה לממש את זהותה ויחד עם זאת להמשיך לשפוט ברמות הגבוהות.

לפני כחודש, לאחר פרסום דבר ההליך שהחלה ברמן לעבור, הודיעו איגוד השופטים וההתאחדות לכדורגל כי הם תומכים בה ובכוונתם לאפשר לה להמשיך ולשפוט במשחקי הכדורגל גם לאחר ההליך שתעבור. ההתאחדות לכדורגל הודיעה כי תקיים מחרתיים מסיבת עיתונאים עם ברמן. 

ברמן שפטה גם בתקופה האחרונה כמה משחקים כשופטת מרכזית בליגה הלאומית ובליגות הנוער. במשחקים הללו כבר הופיעה עם סממנים נשיים. קולגה של ברמן לשיפוט סיפר ל"כאן חדשות": שחקנים ומאמנים מתייחסים מדהים. כמו כל שופטת, היא פשוט מתלבשת בחדר הלבשה אחר".