גינטזי

אביו של הילד מיפו שנפגע מבקבוק תבערה: "ישבנו בסלון ושיחקנו, עכשיו כל הפנים שלו תחבושות"

הילד בן ה--12 שבקבוק תבערה הושלך לעבר ביתו מאושפז במצב קשה, מורדם ומונשם. אביו התראיין לכאן חדשות וטען: "מתנחלים עשו את זה. אין לי עסק עם אף אחד. כולם אוהבים אותי. גם היהודים בצפון תל אביב"
יפעת גליק
15 במאי 2021
11:31

שידור ישיר מכאן 11

ילד בן 12 במצב קשה לאחר שנכווה מבקבוק תבערה: אירועי האלימות המשיכו הלילה (שבת) עם פציעתם של שני ילדים, בני 12 ו-10 מבקבוק תבערה שהושלך לכיוון ביתם בשכונת עג'מי ביפו. אביו של בן ה-12, סברי גינטזי, סיפר היום בדמעות לכאן חדשות על המצב של בנו: "כל הפנים שלו תחבושות, בקושי רואים עיניים. עכשיו הילד בתחבושות ואני לא יכול לראות אותו".

"הייתי ליד הילדים" אמר גינטזי. :"הם היו קרוב אלי. ישבנו בסלון ופתאום ראינו את בקבוק התבערה. הילד התקפל והאש תפסה אותו". אב המשפחה הוסיף בדמעות: "איך שהילד נשרף לקחנו אותו לאמבטיה וניסיתי לשטוף אותו. כל הילד שרוף, כל הגוף שלו, מי אמר שזה מגיע לו? למה זה קורה לו?". 

האב, יחד עם שכניו לרחוב, משוכנעים שהמציתים הם "מתנחלים", לדבריהם. רק המתנחלים השליכו אותו. מי יכול להיות? אין לי עסק עם אף אחד. כולם אוהבים אותי. גם היהודים בצפון תל אביב, כולם אוהבים אותי", אמר. האב הוסיף: "אם אני צריך לנקום באנשים אני אנקום. אני אחזיר את השלום של הילד שלי".

הילד בן ה-12 מורדם ומונשם במחלקת טיפול נמרץ ילדים בבית החולים שיבא בתל השומר. גם אחותו נפצעה מהאש, ומצבה מוגדר קל. ממול לבית משפחת גינטזי מתגורר זוג יהודי, שסיפרו שגם לעבר חצר ביתם הושלך בקבוק תבערה. 

תגיות:
יפו