טימות'י שאלאמה, ג'ין וויילדר
צילום: גטי אימג'ס

בקרוב: ווילי וונקה זוכה לעיבוד קולנועי חדש

המועמד לאוסקר טימות'י שאלאמה יכנס לנעליהם של ג'ין וויילדר וג'וני דפ • הסרט שייקרא בפשטות "וונקה" צפוי לצאת לאקרנים במארס 2023
אלון פרוכטר
25 במאי 2021
12:57

השחקן המועמד לאוסקר טימות'י שאלאמה לוהק לתפקיד ווילי וונקה, גיבור ספרו של רואלד דאהל "צ'רלי בממלכת השוקולד". כך דיווח הלילה (שלישי) אתר הבידור האמריקני "דדליין". על פי הדיווח, עלילת הסרט תתמקד בהרפתקאותיו של וונקה הצעיר בימים שלפני פתיחת מפעל השוקולד.

את הסרט שיפיקו אולפני האחים וורנק, יביים במאי הקולנוע הבריטי פול קינג, שביים לאחרונה את שני סרטי הדוב פדינגטון. הסרט שייקרא בפשטות "וונקה" מתוכנן לצאת לאקרנים במארס 2023.

ג'ין וויילדר בסרט "ווילי וונקה ומפעל השוקולד" (1971)

מדובר בהפקה הקולנועית השלישית שמציגה את דמותו של וונקה. בשנת 1971 יצא לאקרנים הסרט "ווילי וונקה ומפעל השוקולד", שביים מל סטיוארט. את וונקה גילם השחקן המנוח ג'ין וויילדר. בשנת 2005 יצא לאקרנים סרטו של הבמאי טים ברטון "צ'ארלי בממלכת השוקולד". בסרט שהיה מועמד לפרס האוסקר גילם את וונקה ג'וני דפ.

שאלאמה, בן 25, היה מועמד לפני שלוש שנים לפרס האוסקר לשחקן הטוב ביותר על תפקידו בסרט הדרמה הגאה "קרא לי בשמך". מאז השתתף בסרטים "ליידי בירד", "ילד יפה", "המלך" והעיבודים החדשים לסרטים "נשים קטנות" ו"חולית".

ג'וני דפ בסרט "צ'ארלי בממלכת השוקולד" (2005)

תגיות:
קולנוע