מלון הים האדום באילת

קטין שצפה באונס באילת לא יקבל עונש מאסר

הפרקליטות הגיעה להסדר טיעון עם אחד הנאשמים • הוא יודה בעבירה של מעשים מגונים • ההסדר יובא לאישור בית המשפט בשבוע הבא • מהפרקליטות נמסר שהתיק מתנהל בדלתיים סגורות ולכן אין באפשרותה להתייחס לפרסום
שלי טפיירו
25 במאי 2021
22:37

‏פרשת אונס הקטינה במלון הים האדום באילת: הפרקליטות הגיעה להסדר טיעון עם אחד הקטינים שהיו מעורבים במעשה והוא לא יקבל עונש מאסר, כך פורסם היום (שלישי) בחדשות הערב בכאן 11. הקטין לא היה שותף לאונס, אך צפה במעשים הקשים, והוא יודה בעבירה של מעשים מגונים. סעיף מעשים מגונים בצוותא יימחק מכתב האישום נגדו.

ההסדר צפוי להיות מוצג בשבוע הבא בבית המשפט. הפרקליטות מסרה בתגובה כי "מדובר בתיק שמתנהל בדלתיים סגורות ולכן, מטבע הדברים, אין באפשרותנו להתייחס". 

בפרשה נאשמים ארבעה באונס בנסיבות מחמירות, שניים מהם איסי רפאלוב ואילייזר מאירוב, חברים בני 27 מחדרה בעלי עבר פלילי ושני אחים צעירים. שבעה נערים בני 17 מואשמים בסיוע, מעשים מגונים או עבירות נוספות.

בכתב האישום שהוגש בחודש ספטמבר נכתב כי הנאשמים "נהגו במתלוננת כחפץ, ככלי לסיפוק יצריהם ואיש מבין הנאשמים לא ניסה לעצור את המתרחש ולהגיש לקטינה עזרה כלשהי". מתוך 11 הנאשמים, שלושה הם בגירים ושמונה קטינים. זאת מתוך 16 לפחות שנצפו במצלמות האבטחה במסדרון בדרך לחדר המלון.