זירת התאונה בכביש 65 , הלילה
צילום: תיעוד מבצעי מד"א

בת 68 נהרגה בתאונה סמוך לערערה, המפכ"ל סירב להציב שוטרים בצמתים בהם הושחתו רמזורים

בתאונה הקטלנית נפצעו בני משפחתה של ההרוגה - בנה ורעייתו באורח קשה וילדיהם באורח קל עד בינוני • בזירת התאונה הושחתו רמזורים בעת המהומות בערים המעורבות, אך המפכ"ל טען כי הוא אינו יכול לערוב לביטחון השוטרים שיוצבו בצמתים
חן ביאר
26 במאי 2021
06:22
עודכן ב 20:37

אישה בת 68 נהרגה הלילה (רביעי) בתאונה קטלנית בין משאית לכלי רכב פרטי בכביש 65 סמוך לערערה שבוואדי ערה. מותה נקבע במקום. בני משפחתה של ההרוגה נפצעו בתאונה - בנה ורעייתו, כבני 40, במצב קשה, ושני ילדיהם, בני 3 ו-5, במצב קל עד בינוני.

התאונה אירעה באזור בו נגרם נזק משמעותי למערכות הרמזורים והתשתיות בכבישים, בעקבות ההתפרעויות בערים המעורבות בשבוע שעבר. בחדשות הערב בכאן 11 פורסם הערב כי בתחילת השבוע התריעו ראשי רשויות ערביות בפני המפכ"ל יעקב שבתאי על הבעיה, וביקשו להציב שוטרים בצמתים בהם נהרסו רמזורים. המפכ"ל דחה את הבקשה בטענה שלא ניתן יהיה לערוב לשלומם של השוטרים. בתגובה אמרו ראשי הרשויות כי למרות טענת המפכ"ל, יש שוטרים שמסיירים באזור ומחלקים דוחות תנועה.

מהמשטרה נמסר בתגובה: "משטרת ישראל פועלת לביצוע הכוונת והזרמת התנועה במקום ובזמן שיידרש עד לתיקון התשתיות. באשר לאכיפה במקום, נדגיש כי משטרת ישראל תמשיך לאכוף עבירות מסכנות חיים ועבירות בריונות בכביש בכל רחבי הארץ".