אילן ישועה
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

עו"ד של רה"מ: כתבת ביבי אפס, זה משקף מה שחשבת עליו? ישועה: כן

עדות ישועה - היום ה-20 | עורך הדין בעז בן צור ממשיך להציג את הטיעון לפיו בתקופה שקדמה לבחירות 2013 עיקר הדיווחים בוואלה הנוגעים לנתניהו היו שליליים
אמוץ שפירא
02 ביוני 2021
10:00
עודכן ב 15:23

משפט נתניהו: עדותו של מנכ"ל וואלה לשעבר אילן ישועה נכנסת היום (רביעי) ליומה ה-20. גם היום פרקליטו של ראש הממשלה, עורך הדין בעז בן צור, ממשיך להציג בחקירה הנגדית את הטיעון לפיו בתקופה שקדמה לבחירות 2013 עיקר הדיווחים בוואלה הנוגעים לנתניהו היו שליליים. עורך הדין בן צור מנסה להראות שרוב הבקשות לפרסום שהעביר זאב רובינשטיין, המקורב למשפחת נתניהו, לפרסומים בוואלה בימים שלפני הבחירות - כלל לא פורסמו באתר.

אילן ישועה, סוכן כפול: "משפט נתניהו - יומן צפייה" הפרק הראשון

אתמול המשיך בחקירתו הנגדית עורך הדין בן צור. הוא הציג כתבות וכותרות רבות שמציגות באור שלילי את נתניהו, לצד כותרות וידיעות מפרגנות למתחריו, ובהן ציפי לבני ושלי יחימוביץ', מהשבועות שקדמו לבחירות לכנסת ב-2013 - זאת בניגוד לעמדת השופטים כי עליו להציג פחות דוגמאות.

הביזנס של העיתונות נחשף: "משפט נתניהו - יומן צפייה" הפרק השני

בדבריו הוא אמר כי ראש הממשלה "לא העלה על דעתו שהוא מקבל מתת מהאתר הזה. זה אתר שלא עניין אותו. רק את העוזרים של שרה. יש היררכיה של כלי תקשורת שחשובים לראש הממשלה. זה אתר שלא קובע סדר יום. אתה לא יודע אם שאול פונה על דעת עצמו או על דעת עוזר או על דעת נתניהו". 

מפעל הנקניקיות של ישועה: "משפט נתניהו - יומן צפייה" הפרק השלישי