מנכ"ל הפועל חיפה אורן שטרלינג שחשוד בעבירות מין במ

הופצה הקלטה אינטימית של המתלוננת נגד מנכ"ל הפועל חיפה

המשטרה חוקרת מי הפיץ את ההקלטה בה נשמעת המתלוננת מנהלת שיחה אישית עם שחקן במועדון. מטרת ההפצה: להביך אותה לערער את אמינותה • בפרקליטות מתלבטים אם יש מספיק ראיות להגשת כתב אישום נגד מנכ"ל מועדון הכדורגל, החשוד שביצע במתלוננת עבירות מין
חן ביאר
08 ביוני 2021
23:13

החשד נגד מנכ"ל הפועל חיפה: המשטרה פתחה בחקירה בעקבות הפצת הקלטה של שיחת טלפון בה נשמעת המתלוננת נגד מנכ"ל המועדון אורן שטרלינג, החשוד באונס. כך פורסם היום (שלישי) בחדשות הערב. השיחה שהופצה נוהלה עם שחקן במועדון וכוללת פרטים אינטימיים ואישיים - במטרה להביך את המתלוננת, לערער את אמינותה ואף להשחיר את דמותה.

החקירה שנפתחה נפרדת מחקירת תיק האונס של שטרלינג, ותבדוק מי הפיץ את ההקלטה האינטימית של המתלוננת, שמופצת בימים האחרונים ברשתות החברתיות ובקבוצות וואסטאפ. סטרלינג עצמו, לפי שעה, לא חשוד בעבירת ההפצה - אך סביר שהמשטרה תחקור בסביבתו, כשתבדוק למי היה אינטרס לעשות את המעשה.

בד בבד, בפרקליטות יחליטו בשבועות הקרובים אם להגיש כתב אישום נגד שטרלינג לאחר שחקירת המשטרה בעניינו הסתיימה. לכאן חדשות נודע כי הגורמים הדנים בנושא מתלבטים אם הראיות שהעלתה החקירה מספיקות להגשת כתב אישום.

לפני כשבועיים, התירה הפרקליטות לפרסום כי שטרלינג חשוד באונס, סחיטה ומעשה סדום. החשד הוא שביצע עבירות מין בעובדת שהתנדבה במועדון בארבע השנים האחרונות, שהגישה נגדו תלונות במשטרה. בחקירתו הכחיש שטרלינג כי אנס את המתלוננת.

על פי החשד, שטרלינג סחט את המתלוננת מינית ואנס אותה לאחר שתפס אותה מקיימת יחסי מין עם שחקן במועדון. עוד לפי החשד, איים עליה כי אם לא תקיים איתו יחסי מין, הוא יספר על כך לאשתו של השחקן ולבעלי הקבוצה.