אשת התקשורת פג'ר א-סעיד מכווית

"מייצגת כמה מטורפים": הרשתות בכווית סוערות בעקבות ריאיון לכאן חדשות

אשת התקשורת פג'ר א-סעיד אמרה שהרוב הדומם במדינה תומך בשלום עם ישראל, וספגה ביקורות. אחד מחברי הפרלמנט כתב: "אל תכללי אותנו בסטייה שלך". בנוסף נשמעו קריאות להעניש אותה
רועי קייס
10 ביוני 2021
09:33

הרשתות החברתיות בכווית סוערות בעקבות ריאיון שהעניקה השבוע אשת התקשורת במדינה פג'ר א-סעיד ל"חדשות הלילה". א-סעיד אמרה לכאן חדשות כי הרוב הדומם בכווית תומך בשלום עם ישראל.  זאת ברקע הניסיונות של הפרלמנט הכוויתי לאחרונה להחמיר את הענישה נגד כל מי שמשתף פעולה ומנרמל את היחסים עם ישראל.

חבר הפרלמנט הכוויתי, אוסאמה א-שאהין, צייץ בתגובה לאשת התקשורת הכוויתית כי "הרוב בכווית מ-1921 עד 2021 רוצה לשחרר את ירושלים והשטחים הכבושים. רק שכירי החרב הציונים הערבים תומכים בציונים". עוד כתב בחשבון הטוויטר שלו כי "השופרות הצורמים (בדמות א-סעיד) רק צריכים להגביר את נחישותנו לעשות שינויים בחוק החרם על ישראל באופן שיטיל את העונשים (הדרושים) ויסתום פרצות".

עורך הדין, עבדאללה איבראהים א-תמימי, ששימש בעבר חבר פרלמנט כתב: "לא, פג'ר א-סעיד. את לא מייצגת את הרוב ולא מיעוט דומם. את לא מייצגת את המשפחה המכובדת... את מייצגת את עצמך בלבד. ייתכן שאת מייצגת כמה מטורפים שתומכים בנרמול עם הציונים.. אל תכללי אותנו בסטייה שלך...".  ברשתות גם נשמעו קריאות להעניש את א-סעיד ולא לעבור לסדר היום על דבריה.

תגיות:
כווית