משה ואיסקוב
צילום: רפי דלויה

פרסום ראשון: האישום נגד אביעד משה בגין איומים - ייגנז

משה נחשד כי איים על גרושתו שירה איסקוב מתוך כותלי הכלא. מהפרקליטות נמסר: "לאחר שכלל העדויות נבחנו לעומק ובוצעו השלמות חקירה, נמצא שחומר הראיות אינו מבסס כל עבירה ולכן הוחלט על סגירת התיק"
שלי טפיירו ואיציק זוארץ
13 ביוני 2021
17:15
עודכן ב 19:21

פרסום ראשון: הפרקליטות החליטה היום (ראשון) לגנוז את התיק האיומים נגד אביעד משה - ולא להגיש נגדו כתב אישום בגין איומים על שירה איסקוב. בפרקליטות מסרו: "לאחר שכלל העדויות נבחנו לעומק ובוצעו השלמות חקירה, נמצא שחומר הראיות אינו מבסס כל עבירה ולכן הוחלט על סגירת התיק".

‏בתחילת החודש משה נעצר מחדש בבית הכלא בחשד לאיומים על איסקוב. משה נמצא במעצר עד תום ההליכים כשמתנהל נגדו משפט בגין ניסיון לרצוח את אשתו לשעבר בראש השנה האחרון. לאחר החשד לאיומים, איסקוב מסרה עדות במשטרה. 

בחודש פברואר נתנה איסקוב את עדותה בבית המשפט המחוזי בבאר שבע, כחלק ממשפט ניסיון הרצח המתנהל נגד בעלה לשעבר. משה נאשם גם בחבלה בכוונה מחמירה ובהתעללות בקטין. המשפט צפוי להסתיים לפי ההערכה בחודשים הקרובים. 

סנגורו של משה אלון דוידוב מסר: "מהרגע הראשון טענו שלא היו כל איומים מצידו של אביעד משה, צר לי ששוב היו מי שראו לנכון לעצור לפני שבדקו עד תום את טיב התלונה והמניע שלה".

 אלון דוידוב (צילום: ינאי יחיאל)