ולאד לוגינוב, אלוף ישראל ברכיבהה על אופניים
צילום: עופר עברי

ולאד לוגינוב: "אשמח להיות רוכב מקצוען, עבדתי על זה קשה"

רקדן הבלט שעובד כברמן בבית קפה בריאיון לכאן רשת ב אחרי שזכה באליפות ישראל: "אני עושה בחיים כל מה שאני אוהב אז זה לא קשה"
ליאן וילדאו
20 ביוני 2021
14:20

ולאד לוגינוב רוכב האופניים החובב שהפתיע אתמול כשזכה במקום הראשון באליפות ישראל באופניים, מספר היום לכאן רשת ב כי ישמח להפוך לרוכב מקצועי בעתיד. "עבדתי על זה קשה", אמר לוגינוב, בן ה-26 בריאיון לאסתי פרז וליאן וילדאו בתוכנית "בחצי היום" בכאן רשת ב.   

האזינו לריאיון עם ולאד לוגינוב בכאן רשת ב

לוגינוב עלה לארץ מאודסה, אוקראינה, עם אשתו לפני כשלוש שנים והוא עורך דין בהסמכתו. בעברו רקד בלט במשך חמש שנים בתיאטרון באודסה וכיום הוא עובד לפרסנתו בבית קפה. "אני לא יודע איך זכיתי", הוא מספר. "כל מה שאתה אוהב זה לא קשה. אני עושה בחיים כל מה שאני אוהב אז זה לא קשה. אני אוהב לעשות דברים בשביל אנשים אז גם לעשות קפה זה לא קשה". 

לוגינוב סיפר כיצד התאהב בספורט הרכיבה לגמרי במקרה: "טיילתי בתל אביב בבלאק פריידי. ראיתי את האופניים ואהבתי אותם ושאלתי את עצמי: 'למה לא?'. רכבתי סתם בשביל הכיף, אחר כך מצאתי קבוצה וראיתי איך אנשים עשו את זה ואהבתי את זה".

האלוף החדש ניצח אתמול רוכבים מקצוענים כמו גיא שגיב, גיא ניב ועומר גולדשטיין שירכב בטור דה פראנס הקרוב. "דיברתי עם עומר גולדשטיין. הוא אדם טוב. איחלתי לו המון בהצלחה. אני רואה איך הוא עושה דברים ואני לומד", אמר לוגינוב.