בנט ולפיד

התרגיל של אמסלם, הצחוקים של בנט ולפיד והשיימינג לחברי הליכוד: הדיון הלילי בכנסת

נתניהו ביקש מחברי האופוזיציה להגיע למליאת הכנסת לדיון בתקנות. במטרה לגייס בעתיד את כל חברי האופוזיציה בהצבעות נגד הקואליציה - הליכוד עושה שיימינג לאלו שנעדרו מהדיון. חלק מהח"כים שהגיעו באו במצב רוח מרומם, אורלי לוי כעסה על אלקין | צפו
מיכאל שמש
22 ביוני 2021
10:36
עודכן ב 12:00

הדיון במליאת הכנסת הלילה (שלישי) נמשך עד לשעה 04:00 לפנות בוקר. ראש האופוזיציה בנימין נתניהו ראה שחברי האופוזיציה לא נוכחים באולם והתקשר באופן אישי לבקש מהם להיות נוכחים בכל הדיונים וההצבעות הנוגעות לתקנות הקורונה.

במטרה לגייס בעתיד את כל חברי האופוזיציה בהצבעות נגד הקואליציה - הליכוד עושה שיימינג לאלו שנעדרו מהדיון הלילה. "לתשומת לב חברות וחברי הליכוד - אנו נעדכן כאן באופן קבוע על נוכחותם של חברי הליכוד במליאת הכנסת ובוועדות. שלושה ח"כים מהליכוד נעדרו ללא קבלת אישור: אופיר אקוניס, פטין מולא ומירי רגב. כשמכריזים על גיוס, כפי שנעשה אמש - אין קיזוזים, אין העדרויות ואין תירוצים. נמשיך לעדכן על פעילות חברי הכנסת כאן ודוח מסכם תקופתי יישלח ישירות לכל חברי הליכוד", נכתב בשלושה ציוצים מהחשבון של המפלגה בטוויטר.


ח"כ רגב לא נשארה חייבת וענתה כי להפלת הממשלה אכן דרושה משמעת ברזל אך לא פחות מכך, אחדות הליכוד. "לכן מוטב שתבהירו כי יציאתי מהמשכן הייתה בתיאום ובאישור", צייצה רגב.

בדיון עצמו, חברת הכנסת אורלי לוי הגיבה לשר זאב אלקין, שתקף את נתניהו וסיפרה על המתקפות שהיא ומשפחתה ספגו. עוד מהפעילות הלילית: חבר הכנסת יריב לוין הודה לחברי הכנסת הערבים שתמכו בממשלה, מה שלדבריו איפשר את מצעד הדגלים, ודודי אמסלם הפתיע את יו"ר הכנסת מיקי לוי.

מה הצחיק את בנט ולפיד?

והנה הדברים של ח"כ לוין

כשאורלי לוי כועסת

התרגיל של דודי אמסלם ליו"ר הכנסת מיקי לוי

אלקין תוקף את נתניהו במליאה