קוונטין טרנטינו

טרנטינו מפרגן לישראל: "הייתי במדינה שטיפלה הכי טוב בקורונה"

אחרי כשנה שבה נאלץ להיעדר מארצות הברית בגלל המגפה, הגיע הבמאי לתוכנית של ג'ימי קימל וסיפר על החיים בישראל ועל המילים שלמד בעברית: "אני לומד בגרסה של 'רחוב סומסום'"
איתמר מרגלית
23 ביוני 2021
15:38

לקוונטין טרנטינו יש מוח פורה ויצירתי, על כך יכול להעיד כל מי שצפה בסרטיו של הבמאי האמריקני, אבל השינויים שכפה משבר הקורונה בשנה החולפת הצליחו להפתיע גם אותו. אחרי כשנה שבה נאלץ להיעדר מארצות הברית בגלל המגפה, הגיע טרנטינו לתוכנית האירוח של ג'ימי קימל ברשת ABC, וסיפר על החיים בתל אביב עם רעייתו דניאלה פיק ובנם ליאו, ועל הדרך גם פרגן לישראל על הטיפול בקורונה.

"הרעיון היה לבלות 4-3 חודשים בתל אביב ואז בלוס אנג'לס, אבל אז פרצה הקורונה", סיפר הבמאי. "לא תכננתי להיות מחוץ למדינה שלי במשך שנה, אבל אם כבר להיות איפשהו - אז במדינה שטיפלה בקורונה בצורה הטובה ביותר".

בריאיון לרגל צאת ספרו "היו זמנים בהוליווד", המבוסס על סרטו עטור הפרסים מ-2019, גם הפריך טרנטינו את התיאוריה כי בנו ליאו קרוי על שמו של הכוכב ליאונרדו דיקפריו, אלא על שם סבה של דניאלה פיק, וכי "ראינו בו כאריה שלנו".

עוד סיפר טרנטינו על החיים בישראל כי הוא לומד עברית בעיקר יחד עם בנו הפעוט בעזרת תוכניות טלוויזיה לילדים: "אני לומד דרך הגרסה העברית של 'רחוב סומסום'".