צילום מסך

החשד להתעללות בגן בשדרות: תיעוד של קשירת הפעוט ממצלמות האבטחה

בחקירה טענו הגננת והסייעת שמדובר בשיטה טיפולית לגיטימית המדמה חיבוק אנושי • בית המשפט האריך ביומיים את מעצרה של הגננת שהורתה לקשור את הפעוט ושיחרר למעצר בית את הסייעת
איציק זוארץ
27 ביוני 2021
21:24

החשד להתעללות בגן בשדרות: בתיעוד בלעדי שפורסם היום (ראשון) ב"חדשות הערב" בכאן 11 ממצלמות האבטחה, נראית הסייעת קושרת בחיתולים את הפעוט בן שנה ושמונה חודשים. בחקירה טענו הגננת והסייעת, כי מדובר בשיטה טיפולית לגיטימית המדמה חיבוק אנושי. בית המשפט האריך ביומיים את מעצרה של הגננת שהורתה לקשור את הפעוט ושחרר למעצר בית את הסייעת.

החקירה החלה לאחר שסבתו של הפעוט פרסמה בפייסבוק תמונה שבה הוא נראה עטוף כולו וקשור למיטה, היא הגיעה למעון בהפתעה משום שחשדה שנכדה סובל מהתעללות. 

אביו של הפעוט סיפר שלשום לכאן חדשות: "הילד בסדר אבל אתה יודע, עדיין אני צריך ללכת לעשות בדיקות, לראות שהמערכת עצבים שלו לא נפגעה. אני עד עכשיו לא מעכל את זה אפילו. איך אפשר להגיע למצב כזה? אמא שלי חשדה, אני בכלל לא ידעתי מכלום. פשוט סמכתי על האישה הזאת. אני לא חשבתי שזה יגיע למצב הזה. בחיים לא הייתי חושב על זה". מנגד, הורים מגן הילדים אמרו: "מדובר בשיטה קווקזית מוכרת, אין לנו בעיה עם זה ואנחנו מגבים את הגננות". האב הגיב על כך ואמר כי "מקובל שעוטפים אותם, לא שקושרים".