נתניהו ופרקליטו בן צור

עיכוב של שבוע במשפט נתניהו, לבקשת התביעה

השופטים קיבלו את עמדת המדינה כי מאחר שלא סיימה את החיפוש במדיה הדיגיטלית - אין מנוס ממתן אורכה לחיפוש והעברת החומרים להגנה • עם חידוש הדיונים אילן ישועה ישוב להעיד, זאת לאחר שעמדת ההגנה התקבלה שאינה ערוכה לעדות אחרת
תמר אלמוג
29 ביוני 2021
08:06

עיכוב במשפט נתניהו: לאור בקשת התביעה, המשפט יתחדש שבוע לאחר המתוכנן - מאחר שעד כה לא סיימה המדינה את החיפוש במדיה הדיגיטלית. לאור כך קבעו השופטים כי אין מנוס ממתן ארכה לחיפוש והעברת החומרים להגנה.

בנוסף, התקבלה בקשת ההגנה כי אילן ישועה ישוב להעיד ב-12 ביולי - זאת נוכח עמדת הסנגורים, לפיה אינם ערוכים לשמיעתו של העד אבי ברגר, וכי לא ניתן להתחיל את שמיעת עדותו בשלב זה.

לאחר הדחייה, הדיונים יימשכו במועדים הקבועים עד לפגרת בתי המשפט המתחילה ב-21 ביולי, ויימשכו עד תחילת ספטמבר - ויתכן שגם אז ישועה ימשיך להעיד.

בשבוע שעבר התביעה במשפטו של נתניהו תקפה את צוות ההגנה של ראש האופוזיציה בנימין נתניהו, וטענה: "לא מסכימים שנחפש בחומר החדש של עד המדינה אילן ישועה גם מילות חיפוש שקשורות לנתניהו". לדברי צוות ההגנה, מדובר בהשלמת חקירה פסולה.

לפני כשבועיים שופטי בית המשפט המחוזי בירושלים קבעו כי משפט נתניהו ייפסק לכשלושה שבועות. זאת בעקבות בקשת הצדדים המשותפת להפסקה במשפט כדי להיערך עם החומרים החדשים.

אילן ישועה, סוכן כפול: "משפט נתניהו - יומן צפייה" הפרק הראשון

הביזנס של העיתונות נחשף: "משפט נתניהו - יומן צפייה" הפרק השני

מפעל הנקניקיות של ישועה: "משפט נתניהו - יומן צפייה" הפרק השלישי