הותר לפרסום: ד"ר מוטי ג'יני הוא הפסיכולוג מחיפה החשוד שהטריד מינית מטופלים

נגד ג'יני נחקרות חמש תלונות של בני נוער וילדים, שלוש מהן הוגשו לאחרונה • תיק שנסגר נגדו לפני כמה שנים נבחן מחדש • אחד המתלוננים: "הוא ניצל את המעמד של הטיפול, נגע בי וביצע בי מעשים מגונים"
חן ביאר
01 ביולי 2021
10:00

בית משפט השלום בחיפה התיר הבוקר (חמישי) לפרסום כי דוקטור מוטי ג'יני הוא הפסיכולוג מהעיר החשוד שהטריד מינית ילדים ובני נוער שהיו מטופלים שלו. בימים אלו נחקרות חמש תלונת שהוגשו נגדו - שלוש מהן הוגשו לאחרונה. חלק מהמטופלים בהם בוצעו העבירות על הרצף האוטיסטי. בעבר נרשמו תלונות נגד ג'יני גם בשנים שבהן עבד בחו"ל.


לפני כמה שנים נחקרה תלונה נוספת, אך הורי המתלונן חששו מנזק שייגרם לו במצב שבו יידרש להעיד בבית המשפט. כך שהתיק נסגר מחוסר ראיות מבלי שהוגש כתב אישום, תיק זה נבחן בימים אלו מחדש.

אחד המתלוננים, שהיה מטופל של הפסיכולוג בנעוריו, ואף נערך ביניהם עימות במשטרה אמר- "הגעתי איליו כשהייתי בן 12 לאחר שאימי נפטרה. הוא ניצל את המעמד של הטיפול, נגע בי וביצע בי מעשים מגונים. בעימות במשטרה הייתה לו הזדמנות להגיד את האמת אבל הוא אמר לא היה ולא נברא. אני אוכיח בבית המשפט שהיה גם היה. אני אהיה הפה של כל אלו שלא יכולים או פוחדים לדבר".