בנימין ושרה נתניהו
צילום: אוליבייה פיטוסי, פלאש 90

האיום בתביעה של נתניהו נגד יועמ"שית משרד רה"מ

פרקליטו של ראש האופוזיציה שלח מכתב התראה לפני נקיטת הליכים אחרי הפרסומים ובדיקת הטענות על שימוש פרטי לכאורה בהוצאת כספים שנועדו לשימוש אחר בלשכת רה"מ או ביתו הפרטי
תמר אלמוג
03 ביולי 2021
23:16

ראש האופוזיציה בנימין נתניהו מאיים בתביעה נגד היועצת המשפטית של משרד ראש הממשלה, כך פורסם הערב (שבת) בחדשות השבת בכאן 11. פרקליטו של נתניהו, שלח מכתב התראה לפני נקיטת הליכים ליועצת המשפטית של המשרד אחרי הפרסומים ובדיקת הטענות על שימוש פרטי לכאורה בהוצאת כספים שנועדו לשימוש אחר בלשכת ראש הממשלה או ביתו הפרטי.

פרקליטו של נתניהו, עורך הדין יוסי כהן, טוען כי היועצת המשפטית, עורכת הדין שלומית ברנע-פרגו רודפת את משפחת נתניהו ואף עשתה יד אחת בזמנו עם המקורב ניר חפץ. יועצים משפטיים של משרדי ממשלה מחויבים להעביר מידע המעלה חשד לכאורה לפלילים ואינם יכולים לבדוק דברים אלו בעצמם, וכך גם הפעם.

המשטרה אינה מוגבלת למידע שמועבר לה, ויכולה לצרף את הדברים גם למידע שהועבר בשנים האחרונות. כרגע כאמור המשטרה מנהלת בדיקה של טענות ראשוניות שהוזמן ונרכש ג'קוזי וכן שהיו הוצאות על עבודות נוספות. מטעם נתניהו הכחישו בצורה ברורה ונחרצת את הדברים ואמרו כי זהו שקר מוחלט, ומאז שהזוג רכש את הבית לפני 20 שנה לא הותקן בו כל ג'קוזי, והמדינה לא השקיעה אגורה במה שלא הותקן.