אור אלפא

טרגדיה בחדרה: נמצאה גופתו של אור אלפא בן ה-18 שטבע בים

אור אלפא שהה אמש עם חבריו באזור חוף הדייגים בעיר • בתום חיפושים נרחבים, בגיבוי מסוק וצוללנים, נמצאה גופתו כמאתיים מטר מהמקום שבו נראה בפעם האחרונה
אורלי אלקלעי
05 ביולי 2021
08:14
עודכן ב 20:07

בתום חיפושים נרחבים של כוחות ההצלה, נמצאה הערב (שני) גופתו של אור אלפא בן ה-18 מחדרה. אלפא נעלם אתמול בחוף הים בעיר, באזור חוף הדייגים, שם שהה עם כמה מחבריו ונפל משובר הגלים לים. כוחות של השיטור הימי משתתפים בחיפושים באזור, כשהם נעזרים במסוק של המשטרה, בספינה של חיל הים ובמתנדבים, בהם צוללנים של זק"א. קצין השיטור ימי, רפ"ק ארז יהודה, אמר הבוקר כי המשטרה מקיימת את החיפושים בים, בהתאם לכיוון הרוח והזרמים.

בזמן החיפושים אמר מפקד תחנת כיבוי והצלה חדרה, טפסר משנה יוסי דלקו, לכאן רשת ב, "אנחנו מחפשים בכמה גזרות. הים מאוד גבוה ומסוכן, מה שמנע כניסה ראשונית של כוחות. גם שובר הגלים מקשה על החיפוש. הזמן לא לטובתנו".

מנהלת בית הספר שבו סיים ללמוד הצעיר לפני כמה ימים ורכז השכבה הגיעו הבוקר לחוף הים. בשיחה עם כאן חדשות הם הביעו תקווה כי הוא ימצא בריא ושלם. "אתמול בלילה חברים דיברו בקבוצות הוואטסאפ על מה שקרה והבוקר נודע לנו באופן רשמי", אמרו. "ישר הגענו לכאן. אנחנו עם המשפחה, תומכים בהם, מקווים לבשורות טובות ואנחנו כאן לכל מה שיצטרכו. עוד אנשי צוות צריכים להגיע לחוף וכמה מהם נמצאים כעת עם המשפחה. אנחנו מקווים שהכול יסתיים בטוב".