לינוי אשרם
צילום: אוליבייה פיטוסי, פלאש 90

הקלטות מאמנת הנבחרת | אירה ויגדורצ'יק: "ללינוי אין קלאסה"

3 שבועות למשחקים האולימפיים - פורסמו הקלטות של אירה ויגדורצ'יק, מאמנת נבחרת ההתעמלות האמנותית • בין היתר היא משמיצה לכאורה מאמנות וקולגות מהארץ ומחו"ל • הגיבה: ניסיונות סרק שבאים עקב הצלחות הנבחרת • סביבת אשרם: דורשים את התערבות איגוד ההתעמלות
ליאן וילדאו
05 ביולי 2021
20:52

סערה חדשה באיגוד ההתעמלות - שלושה שבועות לפני המשחקים האולימפיים: סרטון עם אודיו של אירה ויגדורצ'יק, מאמנת הנבחרת ההתעמלות האמנותית, אומרת בין היתר בהתייחסה למתעמלת לינוי אשרם כי "ללינוי אין קלאס", ומשמיצה לכאורה במילים קשות מאמנות וקולגות מהארץ ומחו"ל.

מדובר בסרטון שמלווה בקריינות דרמטית באנגלית נגד ויגדורצ'יק והוא גם "מבושל" לכאורה מקטע הקלטה ארוך יותר. הסרטון הופץ בשעות האחרונות ברשתות החברתיות.

מאמנת הנבחרת, אירה ויגדורצ'יק | צילום: אוליביה פיטוסי, פלאש 90

מאיגוד ההתעמלות נמסר: "אנחנו נמצאים ממש בישורת האחרונה לפני המשחקים האולימפיים ולכן, כל סוגיה שמסיטה אותנו מהמטרה תידחה עד לאחר המשחקים. ייתכן שהדלפת הדברים דווקא עכשו באה בדיוק כדי להסיט אותנו מהמטרה. לא ניתן לזה לקרות. כל הדברים ייבדקו אחרי משחקי טוקיו".

מאירה ויגורדצ׳יק נמסר: ״לפני כל אולימפיאדה גורמים בעלי אינטרס מוציאים החוצה פייק ניוז שנועדו לפגוע בי ובעיקר בסיכויי הנבחרת וכמובן שהדברים לאחר מכן מתגלים כשטויות. זו הפעם השלישית שזה קורה בדיוק 3 שבועות לפני האולימפיאדה. ניסיונות הסרק האלה באים לאחר ועקב הצלחות הנבחרת והעמידה העיקשת שלי לטובת בנות הנבחרת״.

יש לציין, כי ללא קשר לסרטון הנ"ל, נקבע כבר בחודש אפריל כי ויגדורצ'יק תסיים את עבודתה בנבחרת, והיא אינה המאמנת של לינוי אשרם.

סביבת אשרם: דברים קשים ומטרידים

גורמים בסביבתה של לינוי אשרם אמרו בתגובה: "ראינו בהלם את הסרטון שבו יוצאת מאמנת נבחרת ישראל, אירה ויגדורצ׳ק, כנגד המתעמלת האמנותית הבכירה של ישראל, לינוי אשרם - והוכנו בתדהמה. הדברים המובאים בסרטון שאמרה לכאורה ויגדורצ׳יק הינם קשים לשמיעה ומטרידים ביותר. לא עלה בדעתנו בכל הקמפיין האולימפי שגורמים מבית יעשו מאמצים לחבל במאמצינו להגיע למשחקים האולימפיים.
לא יעלה על הדעת שהמאמנת הראשית של נבחרת ישראל תתבטא ותפעל לכאורה בצורה בוטה כזו כנגד המתעמלת הבכירה של ישראל. דורשים את התערבות איגוד ההתעמלות והוועד האולימפי בישראל, על מנת לבצע בדיקה יסודית של כל הדברים שמושמעים בהקלטות ולמצות את הדין עם אומרם".