בניה רובל
מתוך דף הפייסבוק, באדיבות המשפחה

4 שנים אחרי הפריצה הקודמת: שוב נגנבו הזיכרונות מחלל צוק איתן בניה רובל

כונן קשיח ועליו חומרים מ-7 השנים האחרונות בחייו של סמ"ר בניה רובל, שנהרג במבצע צוק איתן, נגנב מבית המשפחה בראשון לציון: "עזרו לנו להשיב אותו אלינו, הערך הרגשי שלו יקר מפז". לפני 4 שנים נגנב הטלפון הנייד של אב המשפחה, בו היו שמורות תמונות והודעות מבניה
מערכת כאן חדשות
10 ביולי 2021
18:37

כונן קשיח ובו תמונות ותיעוד התכתבויות של חלל צוק איתן בניה רובל ובני משפחתו נגנב הלילה (שבת) מבית אחיו. אלמונים שפרצו לביתו של האח, גנבו את הכונן עליו היו שמורים הזכרונות משבע השנים האחרונות בחייו של בניה. לפני ארבע שנים חוותה המשפחה טלטלה נוספת, כשהטלפון הנייד של האב זאב, שהכיל תמונות והודעות ששלח לו בניה, נגנב מתיקו האישי שהיה ברכבו.

סמל ראשון בניה-נפתלי רובל נהרג בהיתקלות עם מחבלים ברצועת עזה במבצע "צוק איתן" ביולי 2014, בן 20 היה בנופלו. הוא הותיר אחריו הורים ושני אחים - ליאל וירין, ואח למחצה - תומר-אריק. לאחר נפילתו, נמצאה במכשיר הסלולר הודעה ששלח לחבריו כשיצא למבצע בעזה: "לא אכפת לי לאבד צלם אנוש - כל עוד זה להגן על המשפחה שלי, החברים שלי ובכללי על העם שלי".

אשתו של האח ירין, מעין, פנתה לציבור בפוסט שפרסמה בפייסבוק, בקריאה לסייע למשפחה לאתר את הכונן שנגנב. "הלילה פרצו לביתנו ברחוב הסיפון, ראשון לציון. בין הדברים שנלקחו, כונן קשיח שבו כל הזיכרונות מבניה שנפל בצוק איתן. אם מישהו שמע או הגיע אל הכונן - אנא עזרו לנו להשיב אותו אלינו. הערך הכספי שלו מועט אך הערך הרגשי יקר מפז".

תגיות:
צוק איתן