נועה קולר

נועה קולר: המי טו הפכה למטריה של הרבה דברים, צריך ניואנסים

השחקנית והתסריטאית שכבשה את המסך בחזרות וקופה ראשית, מביטה לאחור על פרשת הקולגה ארז דריגס: "מה שהבנתי זה שכל מקרה לגופו". ומה באמת עם עונה שנייה לסדרה חזרות? | האזינו
עמרי אסנהיים ורומי נוימרק
23 ביולי 2021
13:37

רגע לפני עונה נוספת של סדרת הטלוויזיה המצליחה "קופה ראשית", כוכבת הקומדיה, השחקנית והתסריטאית נועה קולר, מספרת היום (שישי) לרומי נוימרק ועמרי אסנהיים על מה שצפוי, ומתייחסת גם לפרשת ארז דריגס, שותפה לסדרה אחרת - "חזרות", ולתנועת מי טו. בריאיון בכאן רשת ב אמרה קולר כי אין לה לקח אחד מרכזי מכל מה שקרה, והסבירה כי מדובר בתהליך עבורה.

האזינו לריאיון עם נועה קולר בכאן רשת ב

"מה שהבנתי זה שכל מקרה לגופו", אמרה קולר. "תנועת המי טו נהייתה מטריה של הרבה דברים ואני חושבת שאנחנו בשלים לניואנסים. כיוון שמדובר בדיני נפשות, צריך להיות יותר יסודיים. יש פצעים וצריך לטפל בהם".

בחודש פברואר התפרסמו עדויות של נשים על תכתובות ברשתות החברתיות שקיים עמן דריגס ושנשאו אופי מיני, בהן התכתבות עם קטינה. התפוצצות הפרשה העמידה אוטומטית את העונה השנייה של "חזרות" בסימן שאלה.

קולר מתארת סיטואציה אחת במבצע שומר החומות שיכלה בקלות להיכנס לתסריט של סדרה בכיכובה. אזעקה אחת תפסה אותה בזמן טיפול אצל הפסיכולוגית שלה, בבניין ישן בתל אביב בלי ממ"ד, מה שאילץ את השתיים להפסיק את הסשן ולתפוס מחסה בחדר המדרגות. "יצאנו החוצה, כל משך האזעקה שאלו אותי אם תהיה עונה שנייה לחזרות". כשרוני אסנהיים הפנה לנועה את אותה השאלה על הסדרה, היא הגיבה שאין לה תשובה חד משמעית: "מתדייינים על זה".

באשר ל"קופה ראשית", שחוזרת לעונה שלישית בשבוע הבא בכאן 11, אמרה קולר שמדובר בהנאה טהורה. "זה אנסמבל שחקנים מדהים שנבנה עם כבוד הדדי, וכיף גדול לשחק ביחד ממש כמו בארגז חול. זה שרואים שאנחנו אוהבים אחד את השני זה נס - כי באמת אין בזה זיוף".