אל בורסטין, מתוך "מגרש השדים" המקורי
צילום: גטי אימג'ס

אחרי 50 שנה: "מגרש השדים" חוזר בטרילוגיית סרטים חדשה

אולפני "יוניברסל" רכשו את הזכויות להפקת טרילוגיית סרטים בהשראת סרט האימה המקורי. שווי העסקה נאמד ביותר מ-400 מיליון דולר. בסרט הראשון בטרילוגיה, שמתוכנן לצאת לאקרנים באוקטובר 2023, צפויה להשתתף כוכבת הסרט המקורי אלן בורסטין
אלון פרוכטר
27 ביולי 2021
11:12

50 שנה לאחר שעלה לאקרנים, סרט האימה האמריקני "מגרש השדים" צפוי לעלות לאקרנים בגרסה מחודשת. האתרים "וראייטי" ו"הוליווד ריפורטר" פרסמו הלילה (שלישי) כי אולפני "יוניברסל" ושירות הסטרימינג של רשת אן-בי-סי Peacock רכשו את הזכויות להפקת טרילוגיית סרטים חדשה בהשראת הסרט המקורי. על פי הדיווחים, העסקה נאמדת ביותר מ-400 מיליון דולר.

בגרסה החדשה צפוי לככב בתפקיד הראשי השחקן והזמר לסלי אודום ג'וניור ("המילטון"). אליו צפויה להצטרף כוכבת הסרט המקורי, זוכת האוסקר אלן בורסטין בת ה-88. עוד דווח כי את סדרת הסרטים צפוי לביים הבמאי האמריקני דיוויד גורדון גרין, שביים בעבר את הסרטים "פיינאפל אקספרס" ואת הסרט האחרון בסדרת סרטי האימה "ליל המסכות".

צפו בטריילר לסרט "מגרש השדים" משנת 1973

על פי הודעת האולפנים, טרילוגיית הסרטים אמורה להמשיך את עלילת הסרט המקורי משנת 1973, בלי קשר לארבעת סרטי ההמשך שיצאו בין השנים 2005-1977. הסרט הראשון בטרילוגיה החדשה מיועד לצאת לאקרנים באוקטובר 2023.

"מגרש השדים" שיצא לאקרנים בדצמבר 1973, מבוסס על רומן באותו שם מאת ויליאם פיטר בלאטי שיצא לאור שנתיים לפני כן. בסרט, חושדת שחקנית קולנוע שדיבוק השתלט על גופה של בתה בת ה-12. כדי להציל את בתה היא פונה לשני כמרים כדי שיערכו לבת טקס גירוש שדים. הסרט היה מועמד ל-10 פרסי אוסקר וזכה בשניים - לתסריט המעובד הטוב ביותר ולסאונד הטוב ביותר. בנוסף, היה לסרט האימה הראשון שקיבל מועמדות לפרס האוסקר לסרט הטוב ביותר.

תגיות:
קולנוע