קארה

סגן השר אביר קארה: אם יהיה סגר - יהיו מענקים לעצמאים

קארה בריאיון להכול פוליטי: "שכל עצמאי ידע - לא ישכחו אותם מאחור" • ח"כ ברק, על התיקון בחוקת הליכוד שלא יאפשר לפורשים לחזור למפלגה במשך 8 שנים: "לא יכול להיות שאנשים יכשילו ממשלה ונשאיר להם דלת פתוחה"
הכול פוליטי
07 באוגוסט 2021
19:30
עודכן ב 19:45

סגן השר אביר קארה התייחס היום (שבת) בריאיון ל"הכול פוליטי" בכאן 11 לאפשרות של כניסה לסגר והבטיח: "כל עצמאי שידע – לא יקרה מצב שיהיה סגר והממשלה לא תענה לו לטלפון, או שאנשים לא יקבלו את המענק או הפיצוי הראוי להם. לא יקרה מצב שאנשים יישכחו מאחור. הדבר הזה הסתיים ביום שהממשלה קמה". קארה השיב לשאלה אם יהיו מענקים ואמר: "חד משמעית כן". 

חברת הכנסת קרן ברק מהליכוד מתחה ביקורת על הטיפול בקורונה של הממשלה הנוכחית. "אנחנו עזבנו את הממשלה עם כמעט אפס נדבקים", היא אמרה בריאיון לסולימאן מסוודה ויערה שפירא. "כשדברים קרו ידענו להגיב מהר. כבר יותר מחודש שנתניהו אומר 'תביאו את החיסון השלישי, הוא כבר שולם והוא חלק מההסכמים שנחתמו'. נכון שאין אישור של ה-FDA ועדיין היה שווה שהחיסונים יהיו כאן". 

חברת הכנסת ברק התייחסה לתיקון בחוקת הליכוד שלא מאפשר לפורשים מהמפלגה לחזור אליה במשך שמונה שנים, וציינה שהדבר מתבקש. "לא יכול להיות שאנשים יכשילו ממשלה ונשאיר להם דלת פתוחה", היא טענה. "לא רק חברי כנסת ושרים, גם פעילים בשטח פעלו למען ההורדה שלנו מהשלטון".

יו"ר תע"ל אחמד טיבי התארח בתוכנית והתייחס בריאיון לתמיכה אפשרית של מפלגתו הרשימה המשותפת בתקציב: "אם יש הצעה שמטיבה עם הציבור הערבי - נצביע בעד". עם זאת הסתייג ואמר כי תמיכת מפלגתו אינה מובטחת, מאחר והיא נמצאת באופוזיציה. בנוגע לשאלה האם בקואליציה החלו במגעים מול המשותפת בנוגע לתקציב, אמר טיבי כי המגעים החלו, אבל "עדיין לא התחילה העבודה הרצינית".