ליאו מסי
צילום: רויטרס

לקראת חתימה בפריז סן ז'רמן: מסי נחת בצרפת והצטלם עם חולצת הקבוצה

מאות קיבלו את מסי בנמל התעופה וקראו בשמו. ניימאר כתב: "אנחנו שוב יחד" • לפי הדיווחים "הפרעוש" ירוויח כ-35 מיליון אירו בעונה • בתמונות ראשונות של מסי במדי סן ז'רמן הוא נראה עם החולצה מספר 30
ליאן וילדאו ובן יניב
10 באוגוסט 2021
07:03
עודכן ב 23:07

פותח דף חדש: אחרי שהודיע השבוע בדמעות על עזיבת ברצלונה, שחקן הכדורגל ליאונל מסי נחת היום (שלישי) בצרפת, והצטרף רשמית לפריז סן ז'רמן. מוקדם יותר דיווח העיתון הצרפתי ל'אקיפ כי מסי הגיעו להסכמות עם המועדון וצפוי לעבור היום בדיקות רפואיות ויחתום על חוזה לשנתיים.

חורחה מסי, אביו של "הפרעוש", אישר לערוץ "לה סקסטה" הספרדי כי השחקן אמור לחתום היום על חוזה בפריז. בתמונות ראשונות של מסי עם מדי סן ז'רמן, נראה הכוכב הארגנטינאי עם החולצה מספר 30, אחרי שבמשך שנים היה מזוהה עם המספר 10 - שבקבוצה הצרפתית תפוס על ידי ניימאר.

לפי הדיווח ב"סקיי ספורטס" הכדורגלן ישתכר כ-35 מיליון אירו בעונה, אחרי מסים וכולל בונוסים. בנוסף נטען כי הצדדים יוכלו להאריך את החוזה לשנה נוספת. 

מוקדם יותר, ורוניקה ברונאטי, עיתונאית ארגנטינאית הנחשבת למקורבת למשפחת מסי, דיווחה שמסי יחתום בפ.ס.ז' והמועדון יהפוך זאת לרשמי ופומבי הבוקר. מוקדם יותר דיווחה אותה עיתונאית גם כן על הצעה אחרונה של ברצלונה למסי.

שלשום כינס מסי מסיבת עיתונאים בברצלונה ובה הודיע כי יעזוב את המועדון שבו שיחק מילדותו: "קשה לי מאוד, הייתי משוכנע שאשאר פה כל חיי", אמר מסי בדמעות. מסי לא אישר שיעבור לשחק בפריז סן ז'רמן: "זו אפשרות אחת, אין לי שום דבר מאושר. היו לי המון שיחות, המון מועדונים מתעניינים. אין שום דבר סגור כרגע". יחד עם זאת, בעיתון הספורט המוביל בצרפת, ל'אקיפ, פורסם במקביל למסיבת העיתונאים, שמסי סיכם במועדון ויגיע לבדיקות רפואיות.