ביונסה נואלס, בשער גיליון ספטמבר של המגזין
צילום: הארפר'ס בזאר

ביונסה: בזבזתי יותר מדי זמן על דיאטות

הזמרת למגזין הארפר'ס בזאר: לומדת לשבור את מעגל ההזנחה והבריאות הירודה. בכתבת השער לגיליון ספטמבר של המגזין, סיפרה על המחיר הנפשי ששילמה אחרי יותר משני עשורים בתעשיית הבידור
אלון פרוכטר
10 באוגוסט 2021
19:02

רגע לפני שהיא חוגגת 40, הזמרת האמריקנית ביונסה ממשיכה להתייחס לנושאים כמו משקל ודימוי גוף. בריאיון שפרסם הערב (שלישי) המגזין האמריקני "הארפר'ס בזאר", אמרה הזמרת: "בעבר, בזבזתי יותר מדי זמן על דיאטות. אני לומדת לשבור את המעגל של בריאות ירודה והזנחה".

הזמרת שאינה מרבה להתראיין בכלי התקשורת, ועשתה לאחרונה היסטוריה כשהפכה לזמרת המעוטרת ביותר בפרסי גראמי, התייחסה בריאיון לגיליון ספטמבר של המגזין גם למחיר הכבד שבעבודה הקשה. "הגוף שלך אומר לך כל מה שאתה צריך לדעת, הייתי צריך ללמוד להקשיב. לא תמיד שמתי את עצמי בראש סדר העדיפויות. נאבקתי בנדודי שינה בעקבות סיבובי ההופעות יותר ממחצית שנותיי", סיפרה בגילוי לב.

מחליפה קידומת: ביונסה על שער גיליון ספטמבר של המגזין (צילום: CAMPBELL ADDY, הארפר'ס בזאר)

"אני חושבת שכמו נשים רבות, הרגשתי לחץ להיות עמוד השדרה של המשפחה שלי ולא הבנתי עד כמה זה שואב מהבריאות הנפשית והפיזית שלי", הוסיפה ביונסה. "קל מאוד לאבד את עצמך בתעשייה הזו. היא מסוגלת לשאוב את הכוחות שלך ואז 'לירוק' אותך החוצה. נלחמתי כדי להגן על השפיות שלי ועל הפרטיות שלי".

בחודש אפריל האחרון ציינה הזמרת 13 שנות נישואין עם הראפר והמפיק המוזיקלי ג'יי-זי. לזוג שלושה ילדים, בלו אייבי קרטר בת ה-9 והתאומים רומי וסר בני ה-4. לאחרונה העריך המגזין האמריקני פורבס את הונה בכ-440 מיליון דולר.

תגיות:
ביונסה