מסי בפריז סן ז'רמן

מסי מוצג בפריז: "המועדון הזה מוכן לזכות בכל התארים"

יממה אחרי הנחיתה בבירת צרפת, כוכב הכדורגל הארגנטינאי שעזב את ברצלונה מדבר במסיבת עיתונאים של קבוצתו החדשה
ליאן וילדאו
11 באוגוסט 2021
12:08
עודכן ב 12:21

שידור חי

אחרי שזכה אתמול לקבלת פנים חמה, חתם על החוזה במועדון פריז סן ז'רמן ואפילו לבש לראשונה את מדי קבוצתו החדשה, מוצג בשעה זו (רביעי) רשמית כוכב הכדורגל הארגנטינאי ליאו מסי בקבוצתו החדשה. במסיבת עיתונאים שארגנה הקבוצה אמר מסי כי הוא עדיין רוצה לשחק ולנצח. "אני מרגיש שהמועדון הזה מוכן לזכות בכל התארים. זאת הסיבה שבאתי לכאן" אמר מסי. הוא הוסיף כי הוא שמח על הימצאותו בפריז, ושירצה להתחיל באימונים יחד עם חבריו לקבוצה ואנשי הצוות ולהתחיל את הפרק החדש בקריירה שלו. 

נשיא המועדון, נאסר אל ח'ליפי, אמר במסיבת העיתונאים שהוא שמח ונרגש וכי מדובר ברגע היסטורי ופנטסטי. "יש למועדון אמביציות גבוהות, אנו גאים שהבאנו את מסי. אין ספק שהוא הכדורגלן הטוב בעולם. הוא הביע ביטחון שמסי ישיג תארים רבים בקבוצתו החדשה והבטיח שהוא ומשפחתו ייהנו בפריז.

מאות מעריצים ואוהדי כדורגל קיבלו אתמול את פניו של "הפרעוש" בבירת צרפת והמועדון פרסם סרטונים מיוחדים לרגל הצטרפותו של כוכב ברצלונה לשעבר, שישחק בשתי העונות הקרובות בפריז. שלשום כינס מסי מסיבת עיתונאים בברצלונה ובה הודיע כי יעזוב את המועדון שבו שיחק מילדותו: "קשה לי מאוד, הייתי משוכנע שאשאר פה כל חיי", אמר מסי בדמעות.