מלחמתה של אולה קרבצ'נקו: יוצאת לשלב הבא בניקוי שמה

אולה קרבצ'נקו בהתראה לסניגורו של זדורוב: תתנצל שטענת שאני הרוצחת – או שאתבע

פרסום ראשון: מי שכונתה א"ק בתיק רצח תאיר ראדה שלחה התראה לפני תביעה לעו"ד ירום הלוי בגין לשון הרע לאחר שטען כי היא הרוצחת, גם אחרי שהתיק נגדה נסגר. דורשת התנצלות ופיצוי
תמר אלמוג
11 באוגוסט 2021
12:02

תיק זדורוב | פרסום ראשון: אולה קרבצ'נקו, שכונתה א"ק בפרשת רצח תאיר ראדה, שלחה הבוקר (רביעי) התראה לפני תביעה לסניגורו של רומן זדורוב, עו"ד ירום הלוי, בגין לשון הרע. זאת לאחר שטען בכמה ריאיונות ובהם ריאיון בכאן רשת ב, כי היא הרוצחת האמיתית של תאיר ראדה. קרבצ'נקו דורשת כי עורך הדין הלוי יכנס מסיבת עיתונאים ובה יתנצל ואף יפצה אותה בעקבות האשמותיו. עו"ד ירום הלוי אמר בתגובה: "אמת דיברתי ועם האמת הזו אמשיך".

עורך דינה של קרבצ'נקו, עו"ד אמיר טיטונוביץ אמר היום בריאיון לתמר אלמוג בתוכנית סדר יום בכאן רשת ב: "עו"ד הלוי פרסם דברים חמורים מאוד בתקשורת וברשתות החברתיות. הוא הציג אל אולה כמאה אחוז 'הרוצחת'. חייה אינם חיים עוד והיא עומדת על זכויותיה".

האזינו לריאיון עם עו"ד אמיר טיטונוביץ בכאן רשת ב

עוד ביקר עו"ד טיטונוביץ את עו"ד הלוי ואמר: "לא לגיטימי ללכת בשם עצמו, לפרסם דברים ולהתווכח עם בית המשפט. כל אחד צריך למלא את תפקידו, ואת ההליך יש לנהל בבית המשפט. אנו מבקשים שעו"ד הלוי יערוך מסיבת עיתונאים ויחזיר בקצת את כבודה האבוד של אולה – החיים שלה כבר נהרסו, ולתקן אי אפשר".

האזינו לריאיון עם עו"ד ירום הלוי בכאן רשת ב

עורך הדין ירום הלוי, אמר לאחר ההחלטה לקיים לזדורוב משפט חוזר כי "אולה קרבצ'נקו מאה אחוז רצחה את תאיר ראדה". בריאיון לרן בנימיני בכאן רשת ב, אמר הלוי: "גם אם יהיו אלף שקרנים שיגידו אחרת, אני אדע מה המציאות ואני אומר אותה". הוא קרא לעורכי הדין של קרבצ'נקו שיביאו אותה לחקירה נגדית במשפט החוזר והוסיף: "אני מבטיח - היא תצא הרוצחת".

הסיכוי האחרון של זדורוב | האזינו להסכת "עוד יום"

על רקע המשפט החוזר של רומן זדורובהפרקלטיות שקלה לזמן את קרבצ'נקו כעדה מטעם התביעה. עידו הר, במאי הסרט "צל כבד" שליווה את אולה קרבצ'נקו, אמר בריאיון להשבוע כי "היא רוצה להעיד, אין לה מה להסתיר". לפני האיום על התביעה, הדפה קרבצ'נקו את ההאשמות של עורך דינו של זדורוב