הוגו

סוף להוגו-גייט: האם הילדים שיחקו בזמן אמת?

האם אנשי הפקה ואפילו המנחים שיחקו במקום הילדים בתוכנית הפופולרית? מנחה התוכנית גיל ססובר לכאן רשת ב: "לעיתים הייתי צריך לעזור לאלו שהתקשו. המשחק פעל והילדים נהנו ממנו"
קלמן ליברמן
18 באוגוסט 2021
12:39

הרשתות החברתיות הוצפו אתמול (רביעי) בידיעה המרעישה שלעיתים שחקני התוכנית הפופולרית "הוגו", ששודרה בערוץ הילדים בשנות ה-90, היו אנשי הפקה. אחד ממגישי התוכנית, גיל ססובר, אף הודה אתמול בעמוד האינסטגרם שלו: לעיתים שיחקתי במקום הילדים. 

בריאיון לקלמן ליבסקינד ואסף ליברמן בכאן רשת ב סיפר ססובר שלאחר שקיבל עשרות פניות בנושא, החליט לעלות בהצהרה לרשת ולהתוודות. "לעיתים הייתי צריך לעזור לצופים, בעיקר צעירים שהתקשו במשחק, או כאלו שהתקשרו מטלפון חוגה, או מטלפון ציבורי. זה לא תמיד נלחץ כמו שצריך, והיה צריך מישהו לעזור להם, במקום להוריד מהקו, ואני הייתי שם", הוא הסביר.

האזינו לריאיון עם גיל ססובר בכאן רשת ב

"חודש אלול זה הזמן לווידויים", הוסיף ססובר. "בימים של אש, שריפות ווריאנטים, כמו שהוגו אמר 'הטוב צריך לנצח'. זה היה משחק רציני, ששיחקו אותו בכל רחבי העולם, בעיקר מבוגרים בפאבים". ססובר שלל את הטענה שהיה איש צללים מההפקה שסייע לשחק, כפי שנטען בידיעה שהציתה את בעיתון "הארץ". "המשחק פעל והילדים נהנו ממנו, ולא מעט ילדים קיבלו מכונות סוכר", ציין לקראת סוף הריאיון, ולאחר חקירה צולבת.