עטיפת האלבום החדש (מימין), אד שירן
צילום: אטלנטיק רקורדס

ממשיך להתחשבן: אד שירן הכריז על צאת האלבום "="

הזמר הבריטי הודיע כי אלבום האולפן החמישי שלו מתוכנן לצאת ב-29 באוקטובר. האלבום המצופה מגיע אחרי הפסקה ממושכת שארכה קרוב לשנתיים. בנוסף שחרר סינגל שני מתוכו בשם Visiting Hours
אלון פרוכטר
19 באוגוסט 2021
18:26

כוכב הפופ הבריטי אד שירן הכריז היום (חמישי) אחר הצהריים על צאת אלבומו החמישי. במשדר לייב שקיים בעמוד האינסטגרם שלו, מסר הזמר בן ה-30 כי שמו של האלבום יהיה "=" (Equals) וכי הוא מתוכנן לצאת ב-29 באוקטובר.

View this post on Instagram

A post shared by Ed Sheeran (@teddysphotos)

"חיי השתנו מאוד בשנים האחרונות - התחתנתי, הפכתי לאב, חוויתי אובדן, נושאים שאני עוסק בהם באלבום. אני לא יכול לחכות לשתף אתכם בפרק הזה", סיפר שירן בשידור. בנוסף שחרר את Visiting Hours סינגל שני מאלבומו. האלבום המצופה מגיע אחרי הפסקה ממושכת שארכה קרוב לשנתיים. אלבומיו הקודמים זכו גם הם לשמות שלקוחים מעולם פעולות החשבון - לאלבומו הראשון קרא +, לשני × ולשלישי ÷.

צפו בביצוע של אד שירן לשירו החדש Visiting Hours

שירן מחזיק בארבעה פרסי גראמי ובשיא לסיבוב ההופעות הרווחי בכל הזמנים עם הכנסות של יותר מ-775 מיליון דולר לסיבוב ההופעות האחרון שלו. לפני כשבועיים הודיע על חזרתו לבמה, לראשונה מאז אוגוסט 2019. בפוסט שפרסם ברשתות החברתיות, כתב שיקיים בחודש הבא "מופע אינטימי" לציון עשור לצאת אלבומו הראשון "+".

תגיות:
אד שירן