זירת הרצח ברמלה

היסטוריה של אלימות: לורין נרצחה ברחוב בו חוסל בעלה הראשון

לורין מסראתי בת ה-28 היא הצעירה שנורתה הערב ברמלה. בעלה הראשון של מסראתי נרצח לפני שש שנים. בעלה הנוכחי נמצא בכלא
הדס גרינברג ואיתי שיקמן
20 באוגוסט 2021
21:30
עודכן ב 00:08

חשד לרצח ברמלה: לורין מסראתי, בת 28, נורתה הערב (שישי) למוות בזמן שהייתה במכוניתה. הירי לעברה בוצע מרכב חולף ברחוב דני מס בעיר. המשטרה מבצעת סריקות אחר החשודים שנמלטו. כיוון החקירה המרכזי כרגע הוא נקמה של משפחת בעלה השלישי שנמצא כרגע בכלא. 

בעלה לשעבר של לורין, רמדאן, ואביו, מוסטפא, נרצחו בחיסול כפול ב-2015 באותו הרחוב שבו נרצחה הערב לורין, בסלון ביתם, על רקע מאבק ברמלה עם משפחת קראג'ה. לאחר רצח בעלה רמדאן, לורין התחתנה עם אחיו. השניים נפרדו אחרי כמה שנים, והיא נישאה לאדם אחר, שנכנס לפני כמה חודשים לכלא.

אחרי כניסתו של הבעל הנוכחי לכלא, לורין חזרה לחיות עם אחיו של רמדאן, והחשד הוא שבשל כך נרצחה הערב בידי משפחת הבעל שנמצא במאסר. בנוסף, לפני שנתיים וחצי נרצחה ברמלה קרובת משפחתה של לורין, שאדיה מוסראתי. לורין היא האישה הרביעית במשפחת מוסראתי שנרצחת בעשור האחרון.

הנרצחת לורין מוסראתי

מעמותת יוזמות אברהם נמסר כי מדובר ברצח ה-11 של אישה מהחברה הערבית מתחילת השנה, וכי 71 ערבים נהרגו בשנת 2021 בנסיבות הקשורות לאלימות ולפשיעה.

אתמול נרצחה בשדרות תושבת העיר טטיאנה קמינסקי. מחקירה ראשונית עלה החשד כי אנדריי בנה הכה ודקר את אימו בדירה בה התגוררו עמה בעיר. השכנים ששמעו צעקות וקריאות לעזרה הזעיקו את המשטרה – שפרצה למקום ועצרה את הבן. מעצרו הוארך אתמול בשבעה ימים והוא יישלח להסתכלות פסיכיאטרית.