החשוד יצחק ארונוב

6 שנים אחרי: המשטרה חוקרת חשד לאונס קבוצתי של נערה במלון באשדוד, חשוד נעצר

צעירה התלוננה במשטרה על המקרה שאירע ב-2015 • תושב העיר יצחק ארונוב, החשוד המרכזי במעשה, נעצר והמשטרה מחפשת אחרי מעורבים נוספים
איציק זוארץ ואסף פוזיילוב
23 באוגוסט 2021
11:09
עודכן ב 24 אוגוסט 11:51

המשטרה עצרה הבוקר (שני) את יצחק ארונוב, תושב אשדוד בן 36, בחשד למעורבות באונס קבוצתי של נערה במלון בעיר בשנת 2015. הצעירה, בת 21 כיום, התלוננה במשטרה על המקרה שאירע לפני כשש שנים ועקב כך נפתחה החקירה. העצור חשוד בעבירות הדחת קטין לסמים, בעילה שלא בהסכמה ועבירות חמורות נוספות. נמשכת החקירה לאיתור המעורבים הנוספים. 

מהתלונה שהגישה הצעירה עולה כי כשהייתה נערה כבת 14, השתמשה בשירותו של נהג מונית באחת הערים בדרום הארץ לכיוון העיר אשדוד. במהלך הנסיעה, על פי החשד, סיפק לה נהג המונית סמים, ולאחר מכן לקח אותה למלון בעיר. שם לפי החשד ניצל את מצבה וביצע בה עבירות מין חמורות. בנוסף נחשד כי החשוד המרכזי הזמין לאותו החדר את חבריו, שגם הם ביצעו בקטינה את זממם.

עורכת דינו של ארונוב סיפרה כי אשתו של ארונוב נהרגה לפני 3.5 שנים ביחד עם חברו מפגיעת משאית על כביש 4, לאחר שנסעו מאשדוד לתל אביב ועצרו בצד כדי להחליף פרטים עם רכב אחר. לטענת הסניגורית, מאז סובל ארונוב מפגיעה קוגניטיבית חמורה ואינו זוכר דבר. עוד היא ציינה כי המתלוננת זיהתה במסדר הזיהוי שני אנשים אך את ארונוב לא זיהתה בצורה מוחלטת.