חוף ים בהרצליה
צילום: משה שי, פלאש 90

"לא שווה לי להתחייב": המלון ביטל חופשה למשפחה באופן חד צדדי

חגי ורוני רוסנק הקדימו להזמין חופשה משפחתית לאוגוסט. גם המחיר, דרך בוקינג, היה אטרקטיבי. החופשה אושרה. אלא שעכשיו בעל העסק ביטל להם אותה, ואף כתב שלא שווה לו להתחייב על המחיר שהם קיבלו
צבע הכסף
23 באוגוסט 2021
19:21

רוני וחגי רוסנק הקדימו להזמין חופשה משפחתית לאוגוסט. כבר באפריל הם הזמינו את החופשה במחיר אטרקטיבי למדי, דרך אפליקציית "בוקינג", והם אף קיבלו אישור על ביצוע העסקה. אך בתוכנית "צבע הכסף" בכאן רשת ב פורסם היום (שני) כי בעל העסק החליט לבטל את ההזמנה באופן חד צדדי.

כשהתקרב מועד החופשה, התקשרו רוני וחגי למלון הדירות בהרצליה, "מרינה טאוורס", כדי לסגור את הפרטים - מתי אפשר להגיע ואם אכן הדירה תהיה מוכנה עבורם. אז אמר להם בעל העסק שהוא לא מאשר את ההזמנה ואף כתב להם שזה לא משתלם לו להתחייב לאוגוסט. המחיר בעת ההזמנה עמד על פחות מ-2,000 שקלים לשלושה לילות. מאז המחירים לחופשה בחודש הזה כבר קפצו במאות אחוזים.

"זה שערורייה ועוגמת נפש. הוא שלח לי מייל שההזמנה שלנו בוטלה בגלל 'אי-תשלום'", אמרה רוני רוסנק בריאיון ליאיר ויינברג בתוכנית. 

במועצה לצרכנות הבהירו כי מדובר בהפרת חוזה מצד בעל העסק. בבוקינג אמרו בתגובה כי פתחו בבדיקה. במלון הדירות מרינה טאוורס הרצליה אמרו: "אני לא חייב להגיב, לא חייב לכם דין וחשבון".