עצור באזיקים
צילום: דוברות משטרה

"אני אהרוג אותך": כתב אישום נגד בן 40 שתקף את בת זוגו

לפי כתב האישום החמור, תקף תושב הרצליה את זוגתו בנוכחות בנה בן ה-10 מספר פעמים, כי חשד שהיא בוגדת בו • באירוע אחד דחף אותה ברחבי הדירה והכה אותה בכל חלקי גופה. באירוע אחר, בו הוזעקה המשטרה, איים על הילד: "אם עוד פעם תגיע משטרה, לא תהיה לך אמא" • החשוד נעצר עד תום ההליכים נגדו
דניאל אלעזר
26 באוגוסט 2021
15:51

כתב אישום הוגש נגד תושב הרצליה כבן 40, לאחר שתקף במספר הזדמנויות את בת זוגו בנוכחות בנה בן ה-10 - כך הותר היום (חמישי) לפרסום. מחקירת המשטרה עולה כי החשוד תקף את הקורבן מתוך חשד שהיא בוגדת בו. באחת הפעמים, הוא שפך עליה כוס מים ודחף אותה שוב ושוב ברחבי הדירה, בנוכחות בנה, תוך כדי שהוא פונה אליו ואומר לו: "זה מה שהולך לקרות. אתה רוצה לראות את זה? אני לא רוצה שתראה את זה".

עוד לפי כתב האישום, המכיל שישה אישומים חמורים בעבירות אלימות, החשוד המשיך להכות זמן ממושך את זוגתו בכל חלקי גופה, כשהוא מאיים עליה: "את לא מבינה שאני אהרוג אותך". עוד עלה כי יממה קודם לכן, לאחר אירוע אלים שבעקבותיו הוזעקו השוטרים לדירת החשוד והקורבן, בן ה-40 איים על הקטין: "אם עוד פעם תגיע משטרה, אני ארצח את אמא שלך ולא תהיה לך אמא". יחד עם כתב האישום, הוגשה נגד החשוד גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.