בריטני ספירס
צילום: גטי אימג'ס

"בריטני נגד ספירס": המאבק המשפטי של כוכבת הפופ מגיע לנטפליקס

הסרט התיעודי יעלה לרשת הסטרימינג ביום שלישי הבא, יממה לפני הדיון המשפט
אלון פרוכטר
23 בספטמבר 2021
10:29

שישה חודשים לאחר שעמדה במוקד סרט תיעודי ששודר בשירות הסטרימינג Hulu - נטפליקס שחררה הלילה (חמישי) טריילר ראשון לסרט התיעודי שלה על בריטני ספירס. הסרט "Britney vs Spears" שייצא בענקית הסטרימינג ביום שלישי הבא, יעסוק במאבק המשפטי שמנהלת הזמרת לסיום האפוטרופסות של אביה עליה. מועד עליית הסרט - יממה לפני הדיון המשפטי הבא של הזמרת בנושא.

לפני כשבועיים, ג'יימי, אביה של ספירס, שמשמש אפוטרופוס של בתו מאז 2008, ביקש מבית המשפט לסיים את האפוטרופסות על בתו. במסמך שהגיש לבית המשפט העליון בלוס אנג'לס, שפרסמה רשת סי-אן-אן, כתב האב ג'יימי: "אם הגברת ספירס רוצה שהמשמורת עליה תגיע לסיומה ומאמינה שתוכל להתמודד עם חייה בכוחות עצמה, היא צריכה לקבל צ'אנס".

מאז 2019 ניהלה ספירס מאבק משפטי כדי לבטל את המשמורת של אביה עליה ובדרישה להעבירה לאחריות צד שלישי. ג'יימי ספירס שימש כמפקח הראשי על נכסיה של בתו מאז 2008, תפקיד לו מונה בעקבות אישפוזה במוסד פסיכיאטרי בשנת 2007. בספטמבר 2019 הועברה זמנית האחריות בפועל על הנכסים לאישה בשם ג'ודי מונטגומרי, עקב מצבו הרפואי של האב. בתחילת חודש יולי דחה בית המשפט את בקשתה של הזמרת להעביר את המשמורת באופן קבוע לידי מונטגומרי ולשלול אותה לחלוטין מאביה של ספירס.