-

בן 6 נפצע קשה מירי לעבר מכונית באום אל פחם

שני קרובי משפחתו, גבר ואישה, נפצעו באורח בינוני וקל. במשטרה בודקים אם מדובר בטעות בזיהוי או ניסיון מכוון • העבריין נעים סורי נורה למוות בנצרת, הוא השתחרר ממאסר לפני כמה חודשים. גורם בשב"ס – "היה אימת האסירים"
חן ביאר ואורלי אלקלעי
24 בספטמבר 2021
16:12
עודכן ב 08:21

ילד בן 6 נפצע קשה אמש (שישי) מירי לעבר כלי רכב באום אל פחם. שניים מקרובי משפחתו, גבר בן 26 ואשתו בת ה-19, נפצעו באורח בינוני וקל. במשטרה בודקים אם היה ניסיון לפגוע בגבר או שמדובר בטעות בזיהוי. הילד עבר בלילה ניתוח בבית החולים העמק בעפולה, ובסיומו מצבו מוגדר קשה אך יציב. מצבם של קרובי משפחתו טוב. 

רצח שלישי ביממה: אסיר משוחרר בן 56 נורה למוות בנצרת

רצח שלישי ביממה: נעים סורי בן 56 נורה למוות אתמול בכניסה לבניין מגורים בשכונת סליזיאן בנצרת. הרקע לאירוע הוא סכסוך בין עבריינים. סורי השתחרר מהכלא רק לפני ארבעה חודשים לאחר מאסר ממושך.

בסך הכל סורי ישב 32 שנים בכלא. במאסר האחרון נשפט ל-19 שנים על עבירות סמים, שוד בנסיבות מחמירות, החזקת נשק, תקיפה ואיומים, חבלה והריגה. בזמן מאסרו הוא יצא לחופשה בשנת 2004 ולא שב עד שנתפס והוחזר לכלא. גהוא נחשב לאסיר מסוכן ואלים, גורם בשב"ס טען שסורי "היה אימת האסירים בכל בתי הסוהר במגזר היהודי והערבי כאחד". 

 הנרצח, נעים סורי

על פי נתוני המעקב של יוזמות אברהם מדובר בנרצח ה-92 בקרב החברה הערבית מתחילת השנה. חובש מד"א ניהאד טאטור סיפר: "הגענו למקום וראינו את הגבר שוכב מחוסר הכרה ועם פציעות חודרות בגופו. ביצענו בו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו במקום". 

בשישי לפנות בוקר גבר בן 32 נורה למוות ברחוב הגדנ"ע בפתח תקווה, בקטטה עם מספר מעורבים. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע, תושב העיר בן 29 נעצר בזירה בחשד למעשה. מוקדם יותר נורה למוות חוסאם עותמאן, תושב חיפה כבן 30, בדרך אלנבי בחיפה.

צוות מד"א פינה אותו למרכז הרפואי רמב"ם, שם נקבע מותו. המשטרה פתחה בחקירה, ואוספת ראיות בזירה. מתיעוד האירוע נראה רכב עוצר ליד רכבו של הקורבן, אחד הנוסעים פותח את הדלת האחורית ויורה בעותמאן. מהמשטרה נמסר כי הרקע לאירוע פלילי. סמוך לזירת האירוע נמצא רכב עולה באש. המשטרה בדקה אם הוא שימש את המתנקשים. 

בתוך כך, אתמול נמצאו בחדרה בני זוג, בני 34 ו-27, כשהם דקורים בביתם. השניים פונו לבית החולים הלל יפה כשהם במצב בינוני, האישה היא זו שהזעיקה את השכנים שהתקשרו למשטרה. מאוחר יותר נעצר הגבר בחשד שניסה לרצוח את בת זוגו.