התקרית בחריש
צילום: אורלי לב

פעיל ימינה תועד תוקף מפגינה מול ביתו וטען: "עברתי לינץ'"

קרב גרסאות בין פעילי ליכוד וימינה, אחרי שמחאה מול ביתו הפרטי של פעיל ימינה שאירח בסוכתו את ח"כ סילמן הסתיימה בתקיפת מפגינה. הפעיל, יוסי אזרחי מחריש, טען שהמפגינים פרצו לשטחו הפרטי והטילו איימה על ילדיו: "הסרטון מגמתי"
יערה שפירא
26 בספטמבר 2021
13:16

יוסי אזרחי, פעיל מפלגת "ימינה" מחריש, תועד אתמול (שבת) תוקף מפגינה שבאה למחות מחוץ לביתו בזמן שאירח בסוכתו את ח"כ עידית סילמן. המפגינה נפצעה ונזקקה לטיפול רפואי. בפוסט שכתב היום אזרחי טען שהוא "מצר על האלימות", אך הוא "עבר לינץ'" וכן טען שהסרטון הציג תמונה חלקית של האירועים.

"אף אחד לא פרסם איך במשך חצי שעה התחננתי שלא יכנסו לשטח הפרטי וישארו להפגין בכניסה לבניין", כתב אזרחי. "אף אחד לא מפרסם את בני בן ה-3 שנתקף פחד והחל לצרוח שהבריונים נכנסו אלינו לסוכה. אף אחד לא מפרסם איך המשטרה נאלצה להבריח אותנו לתוך הבניין מחשש מפני המתפרעים. אף אחד לא מראה איך בעלה של אותה אישה איחל מוות בייסורים לאשתי ולילדיי בפניהם. אף אחד לא מראה כיצד אותה אישה בקשה וקיבלה ממני 10 דקות לפני האירוע אוכל ושתייה". 

המפגינה מקבלת טיפול רפואי, אתמול

ממפלגת ימינה נמסר בתגובה:"אנו מגנים אלימות מכל סוג שהוא, נקודה. האלימות שנקט פעיל המפלגה באירוע בחריש אינה מקובלת בשום צורה ובאף נסיבות. אנו קוראים לכל המעורבים בשיח הפוליטי בישראל לשמור על שיח מכבד ולהימנע מאלימות, הן פיזית והן מילולית, וקוראים לכל המפלגות להעביר מסר זה לציבור".