הנרצח בשלומי

תנועה מגונה, הודעה מאיימת ודקירות: בן 15 נאשם ברצח שמעון עלוש בשלומי

מכתב האישום עלה כי הנאשם הזמין את עלוש להגיע לביתו והכין מבעוד מועד סכין, לאחר ריב שהתגלע בין השניים. כשעלוש הגיע למקום, הוויכוח התלהט ובן ה-15 דקר אותו שלוש פעמים ונמלט
חן ביאר
27 בספטמבר 2021
12:33
עודכן ב 14:42

בבית המשפט המחוזי בחיפה הוגש היום (שני) כתב אישום נגד נער בן 15 משלומי בגין רצח שמעון עלוש בן ה-17 בחודש שעבר. הרקע לאירוע הוא סכסוך בין השניים על נערה בת 13. לפי החקירה, בעקבות הסכסוך הזמין הנאשם את הקורבן להגיע לביתו והכין מבעוד מועד סכין. כשעלוש הגיע למקום, הוויכוח התלהט ובן ה-15 דקר אותו כמה פעמים ונמלט. כשעה לאחר מכן הוא הסגיר את עצמו לידי המשטרה. 

מכתב האישום עולה כי בן ה-15 ביצע תנועה מגונה כלפי עלוש, שאיים עליו עם סכין שנטל מפיצרייה בה נפגשו. לאחר מכן שלח הנאשם הודעה מאיימת לטלפון של נערה שהכירה את עלוש וזו העבירה אותה את ההודעה אליו. בעקבות ההודעה, שוחחו הנאשם והמנוח וקבעו להיפגש מחוץ לביתו של הנאשם ברצח.

על פי כתב האישום, עלוש והנאשם שוחחו ובשלב מסוים הכה המנוח את הנאשם על עורפו. אז שלף הנאשם סכין שהביא איתו ודקר את עלוש שלוש פעמים. לאחר מכן נכנס לביתו והשאיר את הסכין בכיור. בהמשך הסגיר עצמו למשטרה ביחד עם אביו.

עורך הדין אביעד חייט, המייצג את הנאשם ביחד עם תמי אולמן ושאדי סרוג'י: ״כבר ממקרא כתב האישום ניתן לומר שלצד הקונספציה התביעתית, גם גרסתו של הנאשם מתקבלת על הדעת. גרסתו של הנאשם איתנה ועקבית מיום האירוע והיא נתמכת בראיות ממשיות. נלמד את חומרי הראיות ונגיב בבית המשפט".

תגיות:
שלומי