כרזת מופע פסטיגל 2021

"מגלים את מה שבפנים": הפסטיגל חוזר בחנוכה

אחרי שבשנה שעברה הועבר המופע בזום תחת הגבלות הקורונה, השנה מבטיחים מארגני המופע אירוע מושקע כמיטב המסורת - כפוף להצגת תו ירוק או בדיקה מהירה • המסר שיועבר לילדים: ללמוד לתת מקום לביטוי העולם הפנימי של כל אחד, במקביל לאתגרים שבחוץ • מי יככבו על הבמה ומתי יריית הפתיחה? כל הפרטים בפנים
דורית מזרחי
29 בספטמבר 2021
13:20

"שמחים להודיע שפסטיגל 2021 יוצא לדרך - חוזרים אל הבמות!", כך הודיעו הבוקר (רביעי) מארגני מופע הילדים הוותיק. זאת, אחרי שהועבר בזום בשנה שעברה בשל הגבלות קורונה. הכניסה למופעים תתאפשר השנה כפוף לבדיקת קורונה שלילית או הצגת תו ירוק בתוקף, כשלפי ההנחיות שמתעדכנות ב-3.10 מדובר במי שהתחסן בשלוש מנות חיסון, וכן עטיית מסכה לאורך כל המופע. "לאור החלטת המדינה להמשיך לחיות לצד הקורונה, נקיים את הפסטיגל תוך הצבת עמדות בדיקה מהירות לנוחות הקהל ואכיפת התו הירוק - למען חווית חג החנוכה המוכרת והאהובה", הוסיפו המארגנים.

מעבר לפרטים הטכניים, הנה החלק האומנותי: בין כוכבי הפסטיגל נמנים השנה אליאנה תדהר, אליעד נחום, בר ברימר, בר מיניאלי, זהבה בן, ישראל קטורזה, נועה קירל, סטטיק ובן אל תבורי, עדן אלנה, קווין רובין, קים אור אזולאי, רונה לי שמעון, רק דנקר ושחר טבוך.

יריית הפתיחה של הפסטיגל תתחיל בשידור של סרט המופע, שיושק מחרתיים, ב-1 לאוקטובר, ותיחשף בו העלילה המרכזית. הקונספט השנה יהיה סביב המסר "מגלים את מה שבפנים", שמשמעותו ההבנה שכולם מתמודדים לעיתים עם סערות פנימיות, ושצריך לתת מקום לביטוי העולם הפנימי על כל הרגשות והתחושות שבו. המארגנים הסבירו כי המסר משולב בסיפור הפסטיגל, בליווי וייעוץ מקצועי של עמותת ער"ן (עזרה ראשונה נפשית), כדי ליצור הזדהות ולאפשר לכל אחד ואחת להרגיש קצת פחות לבד.

דרך מסך קטן ועם שלל תקלות: כך שודר הפסטיגל לילדים ב-2020