מתוך התיעוד

12 כדורים מטווח אפס: ניסיון רצח בן 16 אמש בתל שבע

אמו של הנער לכאן חדשות: "פנינו למשטרה, לא עשו דבר כדי לעצור את היורים" • המשטרה: "נעצר חשוד בירי בנער, מעצרו הוארך היום. לגבי היורה לאור יום בתל שבע – אין קשר בינו לבין ריב החמולות" • תיעוד בלעדי
אסף פוזיילוב
01 באוקטובר 2021
21:27

תיעוד בלעדי: נער בן 16 נורה אמש בתל שבע מטווח אפס ונפצע אנוש. אמו של הנער אמרה הערב (שישי) בתוכנית "השבוע" בכאן 11 כי המשפחה פנתה למשטרה, אך אלו לא עשו דבר כדי לעצור את היורים. היורה, שכן קרוב של המשפחה, ירה בנער 12 כדורים, חלקם מטווח אפס לווידוא הריגה, היתר ממרחק מטרים בודדים. "המשטרה מכריחה אותנו לקחת נשק. אנחנו לא נחכה שיירו בנו", אמרה האם לכאן חדשות.

"הילד שלי ירו בו מול העיניים שלי, מה אני אחכה שיגמרו את כל המשפחה? הגענו למדינת ישראל שכל אחד ייקח את החוק לידיים שלו", אמרה האם. לדבריה, במשך חצי שנה סובלת המשפחה מירי לעבר ביתם. היא הוסיפה, כי בני המשפחה העבירו צילומים ברורים למשטרה אולם היורים משוחררים, וממשיכים לירות לעבר הבית. בני משפחתה כבר הודיעו – היורה יומת, לא נחכה למשטרה.

מהמשטרה נמסר בתגובה: "נעצר חשוד בירי בנער, מעצרו הוארך היום. לגבי היורה לאור יום בתל שבע – אין קשר בינו לבין ריב החמולות. גם הוא נעצר ומעצרו הוארך. הפרקליטות שקיבלה את התיק החליטה שלא להגיש כנגדו כתב אישום".