פרימו, היום
צילום: איגוד הג'ודו בישראל

מדליית כסף לכרם פרימו בת ה-16 באליפות העולם בג'ודו עד גיל 21

הג'ודאית הצעירה עם הישג מרשים בזירה העולמית: הפסידה בגמר למתמודדת בת 19 מרוסיה. יו"ר איגוד הג'ודו: "הישג מדהים לספורטאית מדהימה"
ליאן וילדאו
07 באוקטובר 2021
17:39

ג'ודאית העתיד של ישראל: כרם פרימו בת ה-16 זכתה היום (חמישי) במדליית הכסף באליפות העולם בג'ודו הנערכת באיטליה. כרם, שהיא אלופת אירופה עד גיל 21, היא אחותה הצעירה של הג'ודאית גפן פרימו, בעברה זוכת מדליית ארד באליפות העולם. 

פרימו, המתמודדת בקטגוריית משקל על 57 קילוגרם, ניצחה בדרך לגמר יריבות מהונגריה, צרפת, שוויץ ורוסיה. היא הפסידה בגמר מול הרוסיה קסניה גליצקיה בת ה-19 שניצחה באיפון. משה פונטי, יו"ר איגוד הג’ודו בירך: ״הישג מדהים לספורטאית מדהימה שמציגה יכול מרשימה וקוטפת מדליה אחרי מדליה. ברכות לכרם, שעוד צפוי לה עתיד מזהיר, לשני הרשקו ולצוות האימון של נבחרת הנשים״.

הרשקו, מאמן נבחרת הנשים בג'ודו, אמר היום: ״מדליה איכותית ומרשימה, כרם ספורטאית אדירה, לוחמת ללא פשרות עם מחוייבות אין סופית לעבוד קשה ולהתקדם, כרם זוכה במדלית הכסף באליפות העולם עד גיל 21 אחרי זכייה בשתי מדליות זהב מרשימות באליפויות אירופה עד גיל 18 ועד גיל 21.

"כרם היא תוצר של עבודה ופרוייקט צעירות מיוחד שהתחיל מיד אחרי ריו 2016 במסגרת האקדמיה למצויינות במכון וינגייט, כרם ושורה נוספת של ספורטאיות יובילו את נבחרת הנשים בשנים הקרובות. אני גאה מאוד בכרם על יום תחרויות מעורר השראה, בכל צוות נבחרת הנשים ובספורטאיות הנבחרת. נבחרת הנשים ממשיכה לעשות היסטוריה בדרך לפריז 2024".

תגיות:
ג'ודו