גודס, ארכיון
צילום: רועי אלימה, פלאש 90

אליפות אירופה, העימות עם היורוליג והיחסים עם קטש: גיא גודס בריאיון

מאמן נבחרת ישראל בכדורסל סיפר בכאן רשת ב על הציפיות לקראת הטורניר בקיץ ועל שיבוץ משחקה של הנבחרת מול פולין במקביל למשחק מכבי תל אביב ביורוליג
כאן ספורט
07 באוקטובר 2021
19:46
עודכן ב 20:25

גודס מתראיין: מאמנה החדש של נבחרת ישראל בכדורסל סיפר היום (חמישי) לליאן וילדאו וויקו חדד על האתגרים הניצבים בפני הנבחרת ובראשם אליפות אירופה שתיערך הקיץ. "המטרה היא להגיע הכי גבוה שאפשר", הצהיר המאמן גיא גודס, אך אמר כי מוקדם לדעת באיזה כושר יגיעו הנבחרות היריבות לטורניר. 

לפני שגודס יתמודד באליפות אירופה, נבחרת ישראל תשחק במוקדמות גביע העולם. ב-25 בנובמבר תקיים הנבחרת משחק מול פולין - באותו הערב בו מכבי תל אביב תשחק מול אלבה ברלין ביורוליג. למכבי שישה שחקנים ישראלים המועמדים לסגל הנבחרת, ולאלבה שניים נוספים. 

"זה לא פשוט, אתה יכול לתכנן תכנונים ופתאום קורא משהו כזה", אמר גודס וסיפר שהאיגוד פועל כדי לשנות את מועד המשחק. יחד עם זאת, אמר גודס שלמכבי תל אביב חשוב ששחקנים שלה ישחקו בנבחרת והעריך ששניים-שלושה משחקני הקבוצה יגיעו לנבחרת למרות השיבוץ. 

גודס מחליף בתפקיד את עודד קטש, שאימן את נבחרת ישראל מאז 2017. "אני ועודד בקשר מצוין", סיפר גודס. "עכשיו הכול עוד טרי. אבל בהמשך אעשה איתו שיחה שייתן לי מהטיפים שלו". גודס השאיר בצוות האימון את עוזרו לשעבר של קטש, דרור כהן.