מופע שנות ה-70
צילום: FOX

נטפליקס תפיק סדרת המשך ל"מופע שנות ה-70"

הסדרה החדשה שתיקרא "מופע שנות ה-90" תתמקד בבתם של דונה ואריק. השחקנים קורטווד סמית' ודברה-ג'ו ראפ, שגילמו בסדרה המקורית את רד וקיטי פורמן כבר לוהקו
אלון פרוכטר
08 באוקטובר 2021
23:21

15 שנה לאחר שירדה מהאוויר: ענקית הסטרימינג "נטפליקס" תפיק סדרת המשך לקומדיה המצליחה "מופע שנות ה-70". אתר הבידור האמריקני "וראייטי" דיווח הלילה (שישי) כי הסדרה החדשה תקרא "מופע שנות ה-90", ובמרכזה תעמוד הדמות ליה פורמן, בתם של אריק ודונה מהסדרה המקורית.

עוד דווח כי לסדרה לוהקו השחקנים קורטווד סמית' ודברה-ג'ו ראפ, שגילמו בסדרה המקורית את רד וקיטי פורמן. השניים ישמשו גם מפיקים בפועל. את הסדרה החדשה יכתבו יוצרי התוכנית המקורית - בוני וטרי טרנר, יחד עם בתם לינדסי טרנר.

על פי הדיווח עלילת הסדרה תתרחש בקיץ 1995, בחופשה אותה תעביר ליה בבית סבה וסבתה. לסדרה הוזמנו 10 פרקים.

"מופע שנות ה-70" שודרה ברשת "פוקס" האמריקנית בשנת 1998. במשך 8 עונות היא שידרה 200 פרקיפ עד לירידתה משידור בשנת 2006. בסדרה כיכבו טופר גרייס, מילה קוניס, אשטון קוצ'ר, לורה פרפון ווילמר ולדראמה שהיו עד אז אנונימים.

בניגוד לשחקנים שזכו להצלחה גדולה מאז השתתפותם בסדרה, מזלם של אחרים לא שפר עליהם. בשנת 2013 מתה השחקנית ליסה רובין קלי שגילמה את לורי פורמן בסדרה. היא נמצאה ללא רוח חיים במכון גמילה בקליפורניה בגיל 43. בחודש ינואר האחרון הלכה לעולמה השחקנית טניה רוברטס בגיל 65 בעקבות מחלה. רוברטס גילמה בסדרה את מידג' פינסיוטי, אמה של דונה.

בחודש יוני האחרון הוגש כתב אישום נגד השחקן דני מסטרסון שגילם בסדרה את סטיבן הייד, בגין אונס של שלוש נשים. משפטו של מסטרסון בן ה-45 צפוי להתחיל בחודש הבא.