עטיפת הסינגל CEO
צילום: ערן לוי

דיסני, דייטים ומידות גדולות: נטע ברזילי בריאיון לרוני קובן

אחרי שחרור הסינגל CEO, הכוכבת מספרת על הרומן עם דיסני ("האנשים בעניבות נדלקו עליי"), החזרה לדייטים ("נהייתי ילדה מובכת"), צילומי הקליפ החדש ("קיבלתי טיפים ממר עולם") והשאיפה שילדות לא יצאו בוכות מחנויות בגדים ("אתה מרגיש דחוי, נטל")
כאן הלילה עם רוני קובן
16 באוקטובר 2021
08:09

אחת האמניות הגדולות בישראל, נטע ברזילי, פרסמה השבוע סינגל חדש - CEO, ובריאיון לרוני קובן בכאן הלילה היא מספרת על שקט של כמעט שנתיים, חזרה לעולם הדייטים, הרומן עם דיסני וההשראה לילדות. "השיר נוצר והתהווה כשניסיתי לזמן כוח חזרה לחיים שלי", סיפרה נטע בריאיון ששודר בכאן רשת ב' ביום חמישי.

האזינו לריאיון שערך רוני קובן עם נטע ברזילי

מלבד שיתוף הפעולה עם סטטיק ובן-אל בשיר "קלאס באפס מאמץ", ברזילי לא הוציאה שיר חדש שנתיים, ובריאיון היא מספרת שהסיבה לכך היא מעבר לייצוג בתאגיד דיסני. "בקורונה עמוד האינסטגרם שלהם ביקש מאנשים לצלם ביצועים לשירי דיסני", סיפרה נטע, "אני ילדת דיסני מבפנים. השקעתי ועשיתי ביצוע לופר למרי פופינס. זה הדליק את האנשים בעניבות והם התחילו תהליך של שיח איתי".

השיר CEO הוא סופו של התהליך הזה. "CEO נוצר והתהווה כשניסיתי לזמן כוח חזרה לחיים. ששום דבר לא היה מובן או ברור. כשאנשים החלו להרים גבות ולשאול שאלות, ואמרתי כוס אמק על כולם אני פאקינג CEO, אני מחליטה", אמרה.

"באותה תקופה נפרדתי מבזן זוגי והתחלתי להיכנס לעולם הדייטים", סיפרה הזמרת בת ה-25. "נהייתי ילדה מובכת שלא יודעת לדבר עם בנים. זה מאוד מאתגר אבל זה גם נורא כיף להכיר אנשים חדשים, להיפתח רגע. הייתי סגורה מלא זמן. לא רק במובן הזוגי". 

שיר חדש של נטע הוא סיבה לחגיגה, בין היתר בגלל שתמיד יתלווה אליו קליפ בומבסטי ומושקע. "הצילומים של הקליפ נמשכו 26 שעות רצופות. התייעצתי עם מר עולם מה צריך לאכול כדי להישאר ערה כל כך הרבה זמן", סיפרה נטע. יחד עם זאת, היא מספרת שאינה עוקבת אחרי נתוני הצפיות ביוטיוב: "יש אנשים שקונים צפיות וכבר אי אפשר לעקוב אחרי זה. יש אלגוריתמים של קידומים. זה כבר לא המדד".

את השיחה עם רוני קובן סיימה נטע במסר לנשים וגברים שמתקשים למצוא בגדים שווים במידות גדולות. "יש 'מעגל קסמים'. חברות אופנה לא מביאות מידות גדולות כי זה לא כלכלי. ברגע שכן מביאים מידות גדולות, נשים כבר לא מאמינות שהן יכולות ללבוש את זה".

ברזילי יצרה קשר עם חברת ריבוק, שתביא לארץ קולקציה שמגיעה עד מידה 4XL: "אם מישהו שומע אותי – תקנו. אנחנו רוצות ליצור שינוי, שמתחיל ממש בקטן. אני לא רוצה שילדות ייכנסו לחנויות בגדים וייצאו בוכות. אתה מרגיש דחוי, נטל, לא ראוי. אתה מפיץ אנרגיה שלילית וכולנו מרגישים הרבה יותר רע".