כלא, אילוסטרציה
צילום: גטי אימג'ס

סוהר שב"ס נאשם באונס בת זוגו וכליאה שלה בביתה

בן ה-41 מבית שאן תקף את בת הזוג לאחר שהחליטה להיפרד ממנו. לאחר מכן דחף אותה לחדר השינה, ריתק אותה ובהמשך אנס אותה. במקרה אחר איים עליה באקדחו האישי: "את לא תהיי של אף אחד"
אורלי אלקלעי
25 באוקטובר 2021
13:51

כתב אישום הוגש היום (שני) נגד סוהר בן 41 מבית שאן בגין אונס וכליאת שווא של בת זוגו ועבירות איומים. לפי כתב האישום, לאחר שבת זוגו ביקשה להיפרד ממנו הוא כלא אותה בביתה ואנס אותה. בפעם אחרת איים עליה עם נשקו האישי: "את לא תהיי של אף אחד". 

לפי המתואר בכתב האישום, התפתח ריב בין השניים במהלכו עלתה אפשרות לפרידה. במהלך המריבה הנאשם שבר חפצים ולאחר מכן דחף את המתלוננת לחדר השינה, ריתק אותה וחנק אותה. בהמשך איים עליה "אם לא תהיי שלי לא תהיי של אף אחד" ואנס אותה. לאחר מכן לקח הנאשם סכין מטבח והחל לחתוך את עצמו בידיו תוך שהוא אומר למתלוננת שהוא יפגע בעצמו כי היא לא אוהבת אותו. בנוסף הוא הזהיר את המתלוננת שלא תתלונן במשטרה ואיים שיהרוג אותה ואת עצמו.

במקרה נוסף, לפני כחודש, נכנס הנאשם לבית המתלוננת בניגוד לרצונה. הוא שלף את האקדח האישי שלו, דרך אותו, כיוון אותו לעבר המתלוננת ואמר לה שהיא לא תהיה של אף אחד. מיד לאחר מכן כיוון הנאשם את האקדח לסנטרו והכניס את הקנה לתוך פיו. הנאשם לקח את ידה של המתלוננת וניסה להניחה על האקדח, תוך שהוא אומר למתלוננת שהוא ידאג שיאשימו אותה במותו. לאחר שנפרדו התקשר הנאשם למתלוננת מאות פעמים עד ליום מעצרו.